Muzykuj.com Forum
Gdzie są nowości z NAMM 2021 ? - Wersja do druku

+- Muzykuj.com Forum (https://forum.muzykuj.com)
+-- Dział: Forum Główne (https://forum.muzykuj.com/forumdisplay.php?fid=251)
+--- Dział: Luźne Rozmowy (https://forum.muzykuj.com/forumdisplay.php?fid=140)
+---- Dział: Luźne rozmowy (https://forum.muzykuj.com/forumdisplay.php?fid=176)
+---- Wątek: Gdzie są nowości z NAMM 2021 ? (/showthread.php?tid=3231)Gdzie są nowości z NAMM 2021 ? - Valtari - 12.02.2021

Zawsze wygląda to tak samo, na targach lub przy innej okazji pokazany jest nowy model danej firmy i za chwilę mamy na Youtube wysyp prezentacji. O ile Hammond SK Pro został już dość obszernie zaprezentowany, między innymi test na Muzykuj, czy demo od Bonnersa, to gdzie jest Kurzweil K2700 czy Korg Modwave i Wavestate SE ? Czyżby te instrumenty nie były jeszcze gotowe i pokazano zaledwie projekty z systemami w wersji Beta ?


RE: Gdzie są nowości z NAMM 2021 ? - bestspec - 12.02.2021

(12.02.2021, 00:02)Valtari napisał(a): Zawsze wygląda to tak samo, na targach lub przy innej okazji pokazany jest nowy model danej firmy i za chwilę mamy na Youtube wysyp prezentacji. O ile Hammond SK Pro został już dość obszernie zaprezentowany, między innymi test na Muzykuj, czy demo od Bonnersa, to gdzie jest Kurzweil K2700 czy Korg Modwave i Wavestate SE ? Czyżby te instrumenty nie były jeszcze gotowe i pokazano zaledwie projekty z systemami w wersji Beta ?

Nie wiem jak tam Korg ale w przypadku Kurzweila to myślę że nie mają jeszcze nawet działającego prototypu w sensie stabilnej pierwszej wersji systemu żeby coś pokazać. Myślę że puścili przeciek a zaraz po tym oficjalne info i specyfikację aby wywołać dyskusje na forach i sondować jakich funkcji ludzie oczekują w systemie bo sprzętowo nie wiele doszło tzn pady, interfejs audio, i trochę więcej pamięci na sample w porównaniu do PC4. Fajnie że port USB nie służy tylko do wpięcia pendrive z barwami czy samplami ale też można do niego podłączać zewnętrzne dodatkowe sterowniki midi jak to jest w Fantomie Rolanda czy teraz po aktualizacji systemów w Yamaha MODX i Montage.

No ale fakt, przydało by się posłuchać coś nowego z prezentowanych zapowiedziWink