Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yamaha MOXF6 - pare pytań
20.02.2018, 10:16,
#1
Yamaha MOXF6 - pare pytań
Witam,
Jestem nowym użytkownikiem na tym forum i mam do kolegów parę pytań odnośnie Yamahy MOXF6. Z góry zaznaczam, że jestem osobą niewidomą, która chce wymienić swój sprzęt na dwa klawisze, aby mieć jak grać z całym zespołem, jak i dłubać coś przy własnych pomysłach w domu na instrumentach. Niektóre pytania może są dziwne, ale to dlatego, że chciałbym mieć fajny setup koncertowy, jak i studyjny. Jeżeli jakaś osoba by posiadała w formacie PDF, czy Epub polską instrukcje do tego klawisza to bym był mega wdzięczny, bo na pewno wiele by mi ona rozjaśniła.

1. Czy jest możliwość ustawienia tempa za pomocą funkcji taptempo na tym instrumencie? Czy tylko zostaje używanie pokrętła?
2. Czy w końcu jak ustalę tempo dla metronomu w trybie sekwencera to jak będę zmieniał barwy i sobie wybierał je to tempo arpeggiatora będzie miało tą samą wartość ciągle, czy muszę na nowo wpisywać w edycji jego tą samą wartość co ma cały projekt nad którym pracuje, aby mi się nic nie rozjechało?
3. Czy na koncercie, jak chcę zmienić barwę to muszę kombinować jakoś specjalnie, czy wcześniej mogę sobie przygotować je i mogę je łatwo przełączyć? Mówię o maks 3 barwach, czterech.
4. Jak wygląda obsługa vocodera w tym sprzęcie? Mogę go sobie przypisać np. do danego programu który aktualnie mam pod łapą? Czasami by się on przydałby na wystąpieniach live.

Na tą chwile na razie mam tylko tyle pytań, chociaż ilość ich może się zmienić. Mam nadzieje, że znajdzie się ktoś pomocny w otworzeniu mi oczu na parę tych spraw. Dziękuje ogółem za wszelaką pomoc w tej materii.

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Music MOXF6 i kiepskie brzmienie piana slaswi3933 3 6,572 11.11.2014, 10:40
Ostatni post: hammond
  Yamaha MOXF- zdjęcia hammond 78 143,917 23.09.2014, 12:09
Ostatni post: piotrkupczyk

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS