Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z Cubase
28.12.2018, 11:44,
#1
problem z Cubase
Witam
Jestem świeżo upieczonym posiadaczem modx6 ,niestety z niewielkim doświadczeniem w obsłudze tego typu urządzeń .


Sam instrument jest naprawdę niezły,<nawet dla dwupalczastych> ,niestety nie daje sobie rady z połączeniem go z Cubase.


Mam dograne upgred,y do cub. i do yamaha ale wciąż jest problem z komunikacją /brak dźwięku lub dźwięk tylko fortepianu.

wygląda to na brak lub zły wybór sterownika , ewentualnie konfiguracji.

Co ciekawe mam również ableton lite ,i tam co prawda w formie sampli ale program odnalazł sprzęt.


Proszę o podpowiedz jak to cholerstwo uruchomić.


Pozdrawiam

Odpowiedz
28.12.2018, 15:59,
#2
RE: problem z Cubase
W Cubase wchodzisz w menu Studio i dalej wybierasz w nim Studio Setup. W oknie które wyskoczy po lewej stronie wybierasz VST Audio System i następnie po prawo u góry w pozycji ASIO driver wybierasz sterownik Yamaha Steinberg ASIO USB. Powinno pomóc.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
31.12.2018, 15:18,
#3
RE: problem z Cubase
Dzięki
VST mam tak ustawione ,wejścia wyjścia również ,pokazuje połączenie w obie strony i wyświetla nazwę dźwięku a dźwięku niet.

Tak jak pisałem wcześniej w ableton działa co prawda zapis jest w postaci sampla ale jest.

Wgrywałem upgred dla cubase może to jest problem.

Odpowiedz
02.01.2019, 23:53,
#4
RE: problem z Cubase
W cubase w menu File wybierz Import i dalej Audio File i wgraj dowolne np mp3. Jak załaduje sie to włącz Play i jeśli będziesz słyszał to mp3 w słuchawkach podłączonych do Modx to znaczy że sterownik audio masz dobrze skonfigurowany a twój problem to najprawdopodobniej konfiguracja MIDI. Daj znać jak poszło i jak z audio będzie ok to przejdziemy do Midi.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
05.01.2019, 16:12,
#5
RE: problem z Cubase
Witaj
Wielkie dzięki za pomoc
Wgrałem scieżke i słychać to w modx -słuchawki

Nadal nic na wyjściu z komputera.

Odpowiedz
05.01.2019, 23:33,
#6
RE: problem z Cubase
I tak dokładnie ma być. Yamaha pełni funkcję karty dźwiękowej dla twojego komputera. Czy taka sytuacja ci nie odpowiada?

Jeśli masz w komputerze jakąś profesjonalną studyjną kartę dźwiękową (o lepszych parametrach niż Yamaha) to można zmienić konfigurację ale to musi być na prawdę dobra i szybka karta dźwiękowa.
Masz jakieś nagłośnienie podłączone do komputera itp.

Jak byś bardziej szczegółowo opisał soją konfigurację sprzętową i oczekiwania/efekt jaki chcesz uzyskać to było by łatwiej pomóc.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
06.01.2019, 20:53,
#7
RE: problem z Cubase
Odpowiada wręcz idealnie
Kłopot był w tym że ja *stary osioł* nie pomyślałem że w modx jest interface i sygnał będzie wychodził nie z komputera a z instrumentu więc działa teraz idealnie.
Zostało tylko kilka lat nauki obsługi Cubase i będzie ok.
Jeśli chodzi o sprzęt to kompletna *amatorka*
Komputer z i5 ,bez zewnętrznej karty stąd też decyzja o kupnie tego rodzaju urządzenia plus stara integra onkyo z czwórką całkiem dobrze brzmiących kolumienek.
Wiem że powinno wyglądać to nieco inaczej ale nadszarpnąłem budżet zakupem modx na tyle mocno ,że monitory muszą poczekać.
Preferencje muzyczno- dzwiękowe Klaus Schulze i koledzy oraz tamta niesłusznie miniona muzycznie epoka.
A tak zupełnie poważnie
Wczesniej korzystałem z keylab Arturii 1 do 3 z innym komputerem i chciałem zapytać czy da się dodatkowo wpuścić sygnał z tych urządzeń do Yamahy

Dzięki za podpowiedzi i odpowiedzi

Pozdrawiam

Odpowiedz
06.01.2019, 22:30,
#8
RE: problem z Cubase
(06.01.2019, 20:53)jarema napisał(a): Preferencje muzyczno- dzwiękowe Klaus Schulze i koledzy oraz tamta niesłusznie miniona muzycznie epoka.

Piękna epoka i piękne myśli muzyczne. Znajdziesz tu kilku wyznawców tej epoki Smile

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
15.02.2019, 23:19,
#9
RE: problem z Cubase
Mam nadzieje że jeszcze nas kilkoro zostało
Dzięki

Odpowiedz
12.09.2019, 16:47,
#10
RE: problem z Cubase
Witam Serdecznie
Proszę o pomoc przy Cubase.

Uzywam MODX w połączeniu z Cuase 9,5 AI ,od pewnego czasu jest problem z plikami Wave.
Cubase wykonuje export ,jest zawartość pliku ale bez dźwięku.
Wgrywałem upgrade od Steinberg , przeinstalowałem ponownie Cubase ,ale nic to nie dało.

Proszę o podpowiedz co ewentualnie z tym zrobić

Pozdrawiam
Jarema

Odpowiedz
13.09.2019, 19:11,
#11
RE: problem z Cubase
Dzięki za odzew
Dzieje się tak od początku ,teraz dopiero sprawdziłem że poprzednie projekty były robione na Ableton.
Yamaha jest połączona bezpośrednio z komputerem przez USB ,nie mam zewnętrznego interfesju.
Sygnał na zewnątrz idzie z Yamahy do wzmacniacza w komputerze ustawione wyjście liniowe MODX.
Materiał jest nagrany ,odtwarza się w cubase ,lokatory są zaznaczone.
Cuase exportuje to do Wave ,powstaje plik który ma zawartość np. 60MB. Media player odtwarza to podając realny czas trwania utworu, ale nie ma dźwięku.

Odpowiedz
05.06.2020, 19:51,
#12
RE: problem z Cubase
Niedawno zaktualizowalem cubase z wersji 9.5 do 10.5. Po uruchomieniu 10.5 mam nieostre czcionki, nie da sie pracowac. W wersji 9.5 takich problemow nie bylo. Spotkaliscie sie z czyms takim?

Odpowiedz
05.06.2020, 20:02,
#13
RE: problem z Cubase
Problem rozwiązany.

https://helpcenter.steinberg.de/hc/en-us...Windows-10

Odpowiedz
20.07.2022, 12:52,
#14
RE: problem z Cubase
Witam,  pozwólcie, ze dołączę się do tematu. Posiadam od kilku dni Cubase 12 all. Chcę nagrać z klawiatury Yamachy PSR 433 poprzez Cubase na komputer materiał dźwiękowy. Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi pomóc skonfigurować ten ten program do tego zadania. Nadmienię, że instrument mam podłączony kablem USB, USB HUB. Połączenie jest aktywne. Prawidłowe. Co dalej zrobić, abym mógł nagrywać z klawiatury. Bardzo proszę o pomoc

Odpowiedz
20.07.2022, 18:21,
#15
RE: problem z Cubase
Zacznijmy od ustalenia czy masz zainstalowane sterowniki USB od Yamahy i czy Cubase widzi MIDI USB z Yamahy.
W Cubase wejdź w menu Studio i wybierz Studio Setup i w nowo otwartym oknie po prawej stronie wybierz MIDI Port Setup i sprawdź czy po prawej stronie tego okna pokazał sie widoczny sterownik USB Midi Yamahy (nie wiem jak dokładnie się będzie nazywał bo to różnie bywa).

Jak tu będzie OK przejdziemy dalej.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
20.07.2022, 19:29, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2022, 19:44 przez celgz.)
#16
RE: problem z Cubase
(20.07.2022, 18:21)bestspec napisał(a): Zacznijmy od ustalenia czy masz zainstalowane sterowniki USB od Yamahy i czy Cubase widzi MIDI USB z Yamahy.
W Cubase wejdź w menu Studio i wybierz Studio Setup i w nowo otwartym oknie po prawej stronie wybierz MIDI Port Setup i sprawdź czy po prawej stronie tego okna pokazał sie widoczny sterownik USB Midi Yamahy (nie wiem jak dokładnie się będzie nazywał bo to różnie bywa).

Jak tu będzie OK przejdziemy dalej.
Po prawej stronie w oknie, w rubryce zatytułowanej Device jest napis Windows Midi, a w ostatniej active. Czy jest to sterownik Yamachy tego nie wiem. Być może o to chodzi. Bardzo proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.
Po włączeniu instrumentu pokazały się zapisane trzy pozycje:
1. Windows midi In  digital keyboard-1 active.
2. Windows midi Out  digital keyboard-1 active.
3. Windows midi Out Microsoft GS Wavetable synth active.

Dziękuję bardzo za zainteresowanie się moim problemem. Pozdrawiam. Kazimierz.

Odpowiedz
20.07.2022, 21:35,
#17
RE: problem z Cubase
Czyli jest OK.
Aby zacząć zupełnie od podstaw otwórz w Cubase na jego starcie pusty projekt (Empty).
Następnie aby zacząć nagrywać komunikaty midi czyli aby się rejestrowało wciskanie klawiszy (w uproszczeniu) musisz utworzyć ścieżkę midi czyli Midi Track i przypisać tej ścieżce na jej wejściu i wyjściu swój sterownik czyli Digital Keyboard. To wszystko łopatologicznie (choć flegmatycznie) dobrze pokazuje ten film: https://www.youtube.com/watch?v=fRh3Vwk9ztc
Możesz zacząć oglądać od 4:35 min jeśli chcesz pominąć podłączanie kabli itp. bo ten etap już za tobą.
Takich ścieżek MIDI musisz otworzyć tyle ile chcesz ich osobno nagrywać itp.
Daj znać jak uda ci się zacząć nagrywać i jak będziesz miał nowe pytania Wink

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
21.07.2022, 15:36,
#18
RE: problem z Cubase
(20.07.2022, 21:35)bestspec napisał(a): Czyli jest OK.
Aby zacząć zupełnie od podstaw otwórz w Cubase na jego starcie pusty projekt (Empty).
Następnie aby zacząć nagrywać komunikaty midi czyli aby się rejestrowało wciskanie klawiszy (w uproszczeniu) musisz utworzyć ścieżkę midi czyli Midi Track i przypisać tej ścieżce na jej wejściu i wyjściu swój sterownik czyli Digital Keyboard. To wszystko łopatologicznie (choć flegmatycznie) dobrze pokazuje ten film: https://www.youtube.com/watch?v=fRh3Vwk9ztc
Możesz zacząć oglądać od 4:35 min jeśli chcesz pominąć podłączanie kabli itp. bo ten etap już za tobą.
Takich ścieżek MIDI musisz otworzyć tyle ile chcesz ich osobno nagrywać itp.
Daj znać jak uda ci się zacząć nagrywać i jak będziesz miał nowe pytania Wink
Witam, próbne nagranie jest już po za mną. Dzięki. Zapis melodii na osi czasu jest widoczny w postaci prostokątów.  Przy odtwarzaniu nie ma dźwięku. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Kazimierz.

Odpowiedz
21.07.2022, 16:32,
#19
RE: problem z Cubase
(21.07.2022, 15:36)celgz napisał(a): Witam, próbne nagranie jest już po za mną. Dzięki. Zapis melodii na osi czasu jest widoczny w postaci prostokątów.  Przy odtwarzaniu nie ma dźwięku. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Kazimierz.

Sprawdź czy w obu wskazanych miejscach masz ustawione Digital Keyboard

[Obrazek: 52231543103_21c3e0c22b_o.png]

Sprawdź czy pojawiają się zielone wskaźniki sygnału we wskazanych miejscach. Wskaźniki powinny sie pojawiać na zielono jak grasz na PSR albo nagrywasz ale też podczas odtwarzania. Jeśli ich nie ma to znaczy że twoje połączenie midi nie działa i nic się nie nagrało.

[Obrazek: 52230540682_2a345cc0c6_o.png]

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
21.07.2022, 17:44,
#20
RE: problem z Cubase
Witam, próbne nagranie jest już po za mną. Dzięki. Zapis melodii na osi czasu jest widoczny w postaci prostokątów.  Przy odtwarzaniu nie ma dźwięku. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Kazimierz.

Odpowiedz
21.07.2022, 17:53,
#21
RE: problem z Cubase
Tak jest 2-krotnie keyboard, mam nico inny ekran. nie mam na ekranie okienka In Out. Sprawdzę.

Odpowiedz
21.07.2022, 18:24,
#22
RE: problem z Cubase
Nie umiem umieszczać w postach obrazków. A to byłoby bardzo pomocne. Jak to zrobić jak najprościej, bo do postu bezpośrednio tego nie można zrobić, trzeba przez stronę. Kazimierz.

Odpowiedz
21.07.2022, 23:21,
#23
RE: problem z Cubase
Jak umieszczać zdjęcia bez problemu dowiesz się z google. Generalnie trzeba wrzucić zdjęcie na portale do tego przeznaczone i link umieścić w treści postu (w dużym uproszczeniu).

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
22.07.2022, 13:39, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.07.2022, 13:42 przez celgz.)
#24
RE: problem z Cubase
[Obrazek: An9YQhyaQx3vupx-utgZh0u6VikfwWrnEC49bdZZ...e_hGg=s151]

Na próbę umieszczam zrzut ekranu. Czy wstawienie obrazu jest dobre? Proszę o ocenę. Kazimierz.

An9YQhyaQx3vupx-utgZh0u6VikfwWrnEC49bdZZyK7h66gQP4GT904jnfXPlYbZAe_hGg=s151 (151×85) (googleusercontent.com)






?

Odpowiedz
22.07.2022, 17:08,
#25
RE: problem z Cubase
(22.07.2022, 13:39)celgz napisał(a): [Obrazek: An9YQhyaQx3vupx-utgZh0u6VikfwWrnEC49bdZZ...e_hGg=s151]

Na próbę umieszczam zrzut ekranu. Czy wstawienie obrazu jest dobre? Proszę o ocenę. Kazimierz.

An9YQhyaQx3vupx-utgZh0u6VikfwWrnEC49bdZZyK7h66gQP4GT904jnfXPlYbZAe_hGg=s151 (151×85) (googleusercontent.com)

?

Jak sam pewnie widzisz obraz jest tak mały że nic nie widać a to dla tego że oryginał został zmniejszony do wymiarów 151x85 pikseli (widać to nawet w treści linku). Najlepiej jak byś pozostawił obraz bez zmiany jego rozdzielczości. Jak generujesz link do zdjęcia to pewnie masz zadane pytanie o rozdzielczość i domyślnie ustawiona jest jakaś mała wartość a trzeba zmienić na większą albo kliknąć że nie chcesz zmieniać rozdzielczości.
Może to wyglądać w tym stylu:

[Obrazek: 52233848576_f0d4b77456_n.jpg]

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
22.07.2022, 17:16,
#26
RE: problem z Cubase
Jak będziesz robił następny zrzut ekranu to kliknij na ten pierwszy od góry trójkąt pod napisem Inspektor to sie rozwiną najważniejsze dla mnie informacje:

[Obrazek: 52233823718_676e6c94c4_o.png]

Ja korzystam z https://www.flickr.com/ do umieszczania linków ale to tylko tak informacyjne bo podobnych stron jest wiele. Warto na takich stronach założyć konto bo bez tego linki po jakimś czasie najczęściej tracą ważność i zdjęcie jest usuwane z portalu więc i na forum go nie będzie a to kiepsko bo może ktoś z podobnym problemem za jakiś czas już nie skorzysta w pełni z pomocy w tym wątku bo pomocne obrazy nie będą już dostępne. Jesli wrzucasz zdjęcia zalogowany na swoje konto to te zdjęcia tam zostaną do puki sam ich nie usuniesz.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
22.07.2022, 19:14,
#27
RE: problem z Cubase
Dziękuję za bardzo cenne uwagi. Zapytania o wielkość obrazka nie miałem. Gdy w narzędziach postu zrobiłem  1920x1180, obraz był b. duży i rozmyty.  Będę się uczył, pomimo przekroczonej siódmej dekady. Proszę jeszcze raz o wyrozumiałość i cierpliwość.

Odpowiedz
23.07.2022, 10:15,
#28
RE: problem z Cubase
[Obrazek: upload]Camera Roll | [Obrazek: cameraroll]Flickr. Teraz jest widoczne to co sugerowałeś.(Ready to upload) | Flickr: Upload photos and videos

Odpowiedz
23.07.2022, 10:19,
#29
RE: problem z Cubase
próbóuj dalej Wink

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
23.07.2022, 14:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.07.2022, 19:45 przez celgz.)
#30
RE: problem z Cubase
Dziięki za instrukcję wysyłania zdjęcia. Załaczam link do zrzutu ekranu.   https://flic.kr/p/2nzVviThttps://flic.kr/p/2nzT3SK

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z polaryzacją patrykyamaha 5 2,243 26.11.2022, 11:33
Ostatni post: patrykyamaha
  modx i cubase - ustawienia do nagrywana midi Mike 11 11,312 27.08.2020, 12:17
Ostatni post: garit
  Problem z MODX7 (chyba). Proszę o pomoc. Uzarine 0 1,876 19.07.2019, 21:59
Ostatni post: Uzarine

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS