Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
06.04.2020, 13:36,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Zrobiłem mały porządek w dziale "Forum główne", zwłaszcza w dziale "Luźne rozmowy", dodając dział "Edukacja".

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
21.08.2020, 00:02,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Miałem już się nie zajmować tą skórką ale nie mam czasu dokończyć nowej (która jest już prawie na ukończeniu) to poświęciłem chwilę czasu i naprawiłem dodawanie punktów reputacji.
Reputacja znów działa Wink

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
31.12.2021, 19:48,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Wygląda na to że w pierwszej połowie stycznia znajdę trochę czasu i mogę wrócić do pracy nad alternatywną skórką nad którą porzuciłem prace przez brak wolnego czasu a która w tym wątku już częściowo była prezentowana.
Szukam chętnych którym udostępnię możliwość przełączenia się na alternatywną skórkę i którzy podzielą się swoimi obserwacjami, podadzą co nie działa albo co warto by dodać lub poprawić.
Piszcie na PM w tej sprawie

Żeby było jasne obecna skórka nie zostanie usunięta tylko będzie wybór wybrania innej więc przyzwyczajonych do obecnej uspokajam Wink

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS