|
Potrzebna porada :)
|
|
28.04.2020, 20:38,
|
||||
|
RE: Potrzebna porada :)
(09.05.2019, 10:30)Rychubil napisał(a): Gratulacje Niedługo minie rok od mojego posta z prośbą o pomoc. Postanowiłam zrobić aktualizację stanu posiadania i jeszcze raz podziękować za cenne wskazówki i porady ![]() Zachwyt z zakupionego pianina trwał, siłą rozpędu i bez dłuższego zastanawiania się, syn wyraził chęć startu w egzaminie do PSM. Zdał i po wakacjach rozpoczął swoją muzyczną przygodę. Zanim skończył się pierwszy semestr okazało się, że jednak musimy pomyśleć o wypożyczeniu lub kupieniu "prawdziwego" pianina. I w ten sposób w naszym mieszkaniu upchnęliśmy pianino akustyczne. Wspaniały i zaangażowany Stroiciel podjął się wysiłku zreanimowania 90-cio letniego Sommerfelda. Próbujemy dać mu szansę, otoczyć go żarliwym uczuciem i zapewnić właściwą wilgotność ![]() Syn gra na nim z olbrzymią przyjemnością, Yamahy używa tylko do prac domowych z kształcenia słuchu, bo nasz staruszek potrzebuje jeszcze czasu i spotkania z fachowcem. Gdyby ktoś rok temu powiedział mi, że tak się sprawy ułożą, to na 100% bym mu nie uwierzyła. Sama przekonałam się w końcu, gdzie jest ta różnica w brzmieniu ![]() Mam tylko nadzieję, że za pięć lat nie będę zamieszczała posta: "...a potem musieliśmy kupić fortepian i przeprowadzić się do domu jednorodzinnego"
|
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Potrzebna porada :) - przez ma_sija - 06.05.2019, 12:53
RE: Potrzebna porada :) - przez Rychubil - 06.05.2019, 14:25
RE: Potrzebna porada :) - przez ma_sija - 06.05.2019, 15:04
RE: Potrzebna porada :) - przez Rychubil - 06.05.2019, 15:43
RE: Potrzebna porada :) - przez ma_sija - 06.05.2019, 23:06
RE: Potrzebna porada :) - przez pawelsz - 07.05.2019, 06:27
RE: Potrzebna porada :) - przez pawelsz - 06.05.2019, 16:34
RE: Potrzebna porada :) - przez Rychubil - 07.05.2019, 00:57
RE: Potrzebna porada :) - przez ma_sija - 09.05.2019, 10:05
RE: Potrzebna porada :) - przez Rychubil - 09.05.2019, 10:30
RE: Potrzebna porada :) - przez ma_sija - 28.04.2020, 20:38
RE: Potrzebna porada :) - przez Valtari - 29.04.2020, 00:03
RE: Potrzebna porada :) - przez ma_sija - 06.06.2020, 20:16
RE: Potrzebna porada :) - przez Rychubil - 29.04.2020, 09:44
RE: Potrzebna porada :) - przez ma_sija - 06.06.2020, 20:20
RE: Potrzebna porada :) - przez Rychubil - 07.06.2020, 10:08
RE: Potrzebna porada :) - przez ma_sija - 26.09.2025, 13:15
RE: Potrzebna porada :) - przez Valtari - 26.09.2025, 21:31
RE: Potrzebna porada :) - przez ma_sija - 26.09.2025, 23:11
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Adapter MIDI USB - porada co do zakupu | Markyion | 1 | 3,816 |
27.08.2020, 17:43 Ostatni post: bestspec |
|
| Porada dla laika | Nowy kolega | 9 | 19,337 |
01.11.2018, 12:09 Ostatni post: Qaroll |
|
| Pianino cyfrowe - potrzebna pomoc w podjeciu decyzji. | animavilis | 18 | 50,195 |
16.01.2017, 14:45 Ostatni post: Rychubil |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


