|
Kurzweil SP7
|
|
16.06.2022, 10:35,
|
||||
|
RE: Kurzweil SP7
(16.06.2022, 10:10)pawelsz napisał(a): Jakaś gadka, ale i porównanie brzmieniowe do SP6 od 05:59 No ta nowa synteza to na razie zagadka i ciekawe czy będzie to coś równoległego czy jednak zastąpi VAST przejmując jego spuściznę i wnosząc ulepszenia ( w sumie VAST nic nie brakuje jak by zlikwidowali aliasing i wprowadzili szybsze LFO i obwiednie). Cieszy mnie że w końcu przechodzą na nowe komponenty i w końcu nowy większy i dotykowy wyświetlacz. Zapowiada się chyba nowy edytor programowy: "External Macro Synthesis Editor (coming soon)" Przełączniki w sekcji audio wyglądają bardzo oryginalnie ![]() zrezygnowali z pokręteł na rzecz joystick-a Cena wynosi około 7000 zł przeliczając 2.000.000 KRW (Won południowokoreański) a cena jest podana tu:https://www.ycmall.kr/goods/goods_view.php?goodsNo=1000000744
Hardware: Kurzweil PC3K8, Waldorf Iridium desktop, Yamaha Modx 6, Access Virus Ti2 desktop, Arturia AudioFuse 16Rig, iPad Pro,
DAW / VST hosts: Cubase 14 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne... VSTi: NI Komplete 15 Collector's Edition, Arturia V Collection 11 Pro + Pigments 6, Korg Collection 5,IK Multimedia: Total Studio 5 MAX, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 6 i inne. |
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Kurzweil SP7 - przez Valtari - 15.06.2022, 22:33
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 16.06.2022, 10:10
RE: Kurzweil SP7 - przez bestspec - 16.06.2022, 10:35
RE: Kurzweil SP7 - przez Valtari - 21.09.2022, 17:58
RE: Kurzweil SP7 - przez bestspec - 21.09.2022, 21:28
RE: Kurzweil SP7 - przez zagoor - 21.09.2022, 21:32
RE: Kurzweil SP7 - przez Valtari - 22.09.2022, 00:53
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 16.10.2022, 10:22
RE: Kurzweil SP7 - przez bestspec - 16.10.2022, 11:38
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 16.10.2022, 12:46
RE: Kurzweil SP7 - przez Valtari - 16.10.2022, 19:08
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 16.10.2022, 19:52
RE: Kurzweil SP7 - przez Valtari - 17.10.2022, 21:14
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 23.10.2022, 17:40
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 26.11.2022, 22:38
RE: Kurzweil SP7 - przez Valtari - 26.11.2022, 23:04
RE: Kurzweil SP7 - przez bestspec - 27.11.2022, 10:28
RE: Kurzweil SP7 - przez Valtari - 28.11.2022, 17:30
RE: Kurzweil SP7 - przez zagoor - 28.11.2022, 21:28
RE: Kurzweil SP7 - przez mar11111 - 29.11.2022, 11:36
RE: Kurzweil SP7 - przez bestspec - 29.11.2022, 20:10
RE: Kurzweil SP7 - przez mar11111 - 01.12.2022, 06:12
RE: Kurzweil SP7 - przez bestspec - 01.12.2022, 20:19
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 01.12.2022, 21:46
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| KURZWEIL K2061 | zagoor | 19 | 12,335 |
23.08.2025, 10:42 Ostatni post: Valtari |
|
| Kurzweil PC4 SE | bestspec | 3 | 4,836 |
24.10.2021, 13:37 Ostatni post: pawelsz |
|
|
|
Kurzweil K2700! | pawelsz | 28 | 34,535 |
01.09.2021, 08:41 Ostatni post: bestspec |
| Kurzweil KM88A | Rychubil | 3 | 7,204 |
07.10.2020, 18:48 Ostatni post: pawelsz |
|
| Nowy Kurzweil SP6 | KrzysztofZ | 14 | 26,303 |
05.09.2020, 14:41 Ostatni post: pawelsz |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

