|
Kurzweil SP7
|
|
01.12.2022, 06:12,
|
||||
|
RE: Kurzweil SP7
A tak tak, gdzieś umknęło. Ale kurcze ta klawiatura.... i do tego ten plastik i jeszcze wyłącznik ponoć kiepskiej jakości. Ja nie jestem przekonany, chyba że zmusi mnie sytuacja bo Pc3k to już leciwa konstrukcja.
YAMAHA CS1X, KORG X50, KAWAI MP5, KURZWEIL PC3K6 kiedyś dawno KAWAI X40D i dorywczo, imprezowo HORCH DELUXE
[quote][code]
|
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Kurzweil SP7 - przez Valtari - 15.06.2022, 22:33
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 16.06.2022, 10:10
RE: Kurzweil SP7 - przez bestspec - 16.06.2022, 10:35
RE: Kurzweil SP7 - przez Valtari - 21.09.2022, 17:58
RE: Kurzweil SP7 - przez bestspec - 21.09.2022, 21:28
RE: Kurzweil SP7 - przez zagoor - 21.09.2022, 21:32
RE: Kurzweil SP7 - przez Valtari - 22.09.2022, 00:53
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 16.10.2022, 10:22
RE: Kurzweil SP7 - przez bestspec - 16.10.2022, 11:38
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 16.10.2022, 12:46
RE: Kurzweil SP7 - przez Valtari - 16.10.2022, 19:08
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 16.10.2022, 19:52
RE: Kurzweil SP7 - przez Valtari - 17.10.2022, 21:14
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 23.10.2022, 17:40
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 26.11.2022, 22:38
RE: Kurzweil SP7 - przez Valtari - 26.11.2022, 23:04
RE: Kurzweil SP7 - przez bestspec - 27.11.2022, 10:28
RE: Kurzweil SP7 - przez Valtari - 28.11.2022, 17:30
RE: Kurzweil SP7 - przez zagoor - 28.11.2022, 21:28
RE: Kurzweil SP7 - przez mar11111 - 29.11.2022, 11:36
RE: Kurzweil SP7 - przez bestspec - 29.11.2022, 20:10
RE: Kurzweil SP7 - przez mar11111 - 01.12.2022, 06:12
RE: Kurzweil SP7 - przez bestspec - 01.12.2022, 20:19
RE: Kurzweil SP7 - przez pawelsz - 01.12.2022, 21:46
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| KURZWEIL K2061 | zagoor | 19 | 12,413 |
23.08.2025, 10:42 Ostatni post: Valtari |
|
| Kurzweil PC4 SE | bestspec | 3 | 4,847 |
24.10.2021, 13:37 Ostatni post: pawelsz |
|
|
|
Kurzweil K2700! | pawelsz | 28 | 34,601 |
01.09.2021, 08:41 Ostatni post: bestspec |
| Kurzweil KM88A | Rychubil | 3 | 7,216 |
07.10.2020, 18:48 Ostatni post: pawelsz |
|
| Nowy Kurzweil SP6 | KrzysztofZ | 14 | 26,357 |
05.09.2020, 14:41 Ostatni post: pawelsz |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

[quote][code]