|
Klawiatura kingkorga
|
|
06.07.2015, 10:02,
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.07.2015, 10:08 przez domel199923.)
|
||||
|
RE: Klawiatura kingkorga
Dziękuję za cenną radę myślę że się skuszą chyba na tego kingkorga, jeśli chodzi o virusa, bardzo mi się podoba, aczkolwiek uważam że jest to raczej klawisz do studia i muzyki dance, trance, a ja potrzebuję czegoś do zespołu, jednak kingkorg będzie dobrym rozwiązaniem.
![]() A co powiecie o studiologic sledge ? |
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Klawiatura kingkorga - przez domel199923 - 17.05.2015, 12:33
RE: Klawiatura kingkorga - przez hammond - 18.05.2015, 10:13
RE: Klawiatura kingkorga - przez witold.kółko - 18.05.2015, 16:12
RE: Klawiatura kingkorga - przez domel199923 - 31.05.2015, 08:33
RE: Klawiatura kingkorga - przez witold.kółko - 01.06.2015, 16:33
RE: Klawiatura kingkorga - przez domel199923 - 02.06.2015, 16:48
RE: Klawiatura kingkorga - przez bona - 30.06.2015, 17:37
RE: Klawiatura kingkorga - przez domel199923 - 01.07.2015, 10:21
RE: Klawiatura kingkorga - przez Zep - 05.07.2015, 21:20
RE: Klawiatura kingkorga - przez domel199923 - 06.07.2015, 10:02
RE: Klawiatura kingkorga - przez witold.kółko - 11.07.2015, 07:56
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Transport instrumentów z ważoną klawiaturą. | krumar | 3 | 7,487 |
01.12.2018, 16:55 Ostatni post: Rychubil |
|
| Roland Fantom G vs Yamaha Motif XS 6 - która klawiatura lepsza | Jupiter | 8 | 17,475 |
17.10.2018, 22:10 Ostatni post: pawelsz |
|
| Klawiatura sterująca do grania live | Muzyk-Kamil | 2 | 6,268 |
21.05.2018, 09:05 Ostatni post: garit |
|
| klawiatura sterujaca do MainStage | joony_b | 0 | 3,364 |
12.02.2017, 18:18 Ostatni post: joony_b |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

