Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOXF - zapisywanie edytowanych voice i własnych performance
08.12.2019, 00:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.12.2019, 01:06 przez Dominik M..)
#1
MOXF - zapisywanie edytowanych voice i własnych performance
Cześć.
Pomóżcie proszę.

Chciałbym zapisać moje własne performance i edytowane voice (na razie mam tylko w zeszycie), ale w ten sposób, żebym nie musiał zastępować (pozbywać się) żadnych performance i voice z instrumentu.

Mam zamontowaną kartę pamięci flash 512 MB i jest ona cała zapełniona biblioteką Inspiration in a Flash.

Kiedy próbuję zapisać edytowany voice wyskakuje mi informacja, z której chyba wynika, że muszę nadpisać oryginalny, albo podmienić inny.
Kiedy próbuję zapisać własny performance, to wynika z informacji, że muszę zastąpić jakiś inny...

Czy jest możliwość zapisania edytowanych voice i własnych performance w ten sposób, żeby nic nie wyrzucać z instrumentu (nic nie podmieniać)?

Na przykład na USB?

A fabryczna baza voice i performance, żeby była dalej dostępna?

Nie chcę nic kasować z fabrycznych voice i performance, a także z biblioteki Inspiration in a Flash, bo może to się jeszcze przydać...

Da się tak? Jak do tego podejść jeśli się nie da?

Myślałem, że sobie zapiszę własne performance z edytowanymi voice na pendrivie i w każdej chwili będzie można grać, a to, co w instrumencie pozostanie bez zmian...

Da się tak?

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
MOXF - zapisywanie edytowanych voice i własnych performance - przez Dominik M. - 08.12.2019, 00:59

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Moxf 6 Połączenie Szymek 1 2,818 10.02.2020, 19:14
Ostatni post: bestspec
  Inne brzmienie tego samego fortepianu w trybie Voice, a inne w SEQ MOXF Dominik M. 3 4,097 03.01.2020, 10:35
Ostatni post: bestspec
  MOXF SEQ - Czy można nagrać Part Mute podczas nagrywania Performance w trybie Song? Dominik M. 15 15,382 02.01.2020, 22:47
Ostatni post: bestspec
  No to mam MOXF 8 : ) RafałSC 5 9,449 22.07.2018, 05:28
Ostatni post: RafałSC
Sad Ctrl Change performance mode yeti 0 2,714 06.12.2014, 02:04
Ostatni post: yeti

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS