Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOXF SEQ - Czy można nagrać Part Mute podczas nagrywania Performance w trybie Song?
28.12.2019, 18:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2019, 18:56 przez Dominik M..)
#1
MOXF SEQ - Czy można nagrać Part Mute podczas nagrywania Performance w trybie Song?
Kiedy nagrywam Performance, dajmy na to "Synth Power" w trybie Song, naciskam Rec na Moxf SEQ i nagrywa się, ale jak chcę przez chwilę nagrać bez leadu i wciskam przycisk Part Mute, odpowiedzialny za lead, podczas grania leadu nie słychać, ale jak skoncze nagrywać i wciskam Play, ten lead, co zrobiłem mute i nie słyszałem go podczas nagrywania, się nagrał i jest podczas odsłuchiwania...

Czy to normalne, czy mam uszkodzonego Moxf?

Bo nie mogę nagrywać Performance w trybie Song z możliwością Part Mute, w czasie nagrywania, tylko nagrywa wszystko, jakbym nie robił w ogóle part mute, mimo iż słyszę to wyciszenie, podczas nagrywania, na nagraniu wyciszenia danego partu nie ma...

Czyli nie mogę nagrać nic zróżnicowanego w ten sposób na takim nagraniu dajmy na to 3 min, bo zawsze nagrywają się wszyskie Party, czyli prosto mówiąc nie mogę nagrać tego, co słysze robiąc Part Mute, bo nagrywa się całość Partów, jakbym tego wyciszenia nie robił.

"Synth Power" podałem przykładowo, bo chodzi mi o moje performance, gdzie raz gram partie solowe jedym layerem, a raz dwoma na raz w refrenie, żeby zrożnicować i uzyskać inny dźwięk, a gdy taki layer jeden chce wyciszyć, to i tak się nagrywa...

Bardzo proszę o pomoc.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
MOXF SEQ - Czy można nagrać Part Mute podczas nagrywania Performance w trybie Song? - przez Dominik M. - 28.12.2019, 18:49
RE: MOXF SEQ - Czy można na - przez pawelsz - 02.01.2020, 22:25

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Moxf 6 Połączenie Szymek 1 2,876 10.02.2020, 19:14
Ostatni post: bestspec
  Inne brzmienie tego samego fortepianu w trybie Voice, a inne w SEQ MOXF Dominik M. 3 4,158 03.01.2020, 10:35
Ostatni post: bestspec
  MOXF - zapisywanie edytowanych voice i własnych performance Dominik M. 0 1,731 08.12.2019, 00:59
Ostatni post: Dominik M.
  No to mam MOXF 8 : ) RafałSC 5 9,551 22.07.2018, 05:28
Ostatni post: RafałSC
Sad Ctrl Change performance mode yeti 0 2,742 06.12.2014, 02:04
Ostatni post: yeti

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS