Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stage piano, z naciskiem na piano:)
15.04.2020, 19:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.04.2020, 19:22 przez matheoosh.)
#20
RE: Stage piano, z naciskiem na piano:)
No nareszcie po wielu bojach (musiałem anulować zamówienie w jednym sklepie po dłuższym czasie olewania) dzisiaj FP-30  dojechał. Jestem całkiem pozytywnie zaskoczony, ale może też dlatego, że nie spodziewałem się nie wiadomo czego po instrumencie w tym przedziale cenowym. Klawiatura faktycznie ma fajną akcję, grano piano bardzo sensowne, rzeczy typu rhodes nie zachwyciły mnie, ale w tym przypadku najprawdopodobniej będę używał go jako klawiatury sterującej do lepszych barw, które już nawet teraz mam.

Tak mniej więcej wygląda mój domowy azyl na dzisiaj.

[Obrazek: e6JHbH9.jpg?2]

Muszę jeszcze tylko te beznadziejne głośniki komputerowe zmienić jakieś przyzwoite chociażby monitory (prawdopodobnie wezmę Presonus Eris 4.5), ale to w przyszłym tygodniu zamówię i będę mógł  w tej izolacji jeszcze trochę posiedzieć. Na tym na razie koniec (chociaż plany na dalszą przyszłość typu moog i Nord Stage są;-), nie chcę być za bardzo  potwierdzeniem zasady "więcej sprzętu niż talentu", trochę jak na poniższym obrazku;-).

[Obrazek: Nixj808.jpg]

Jeszcze raz Wam dziękuję, trochę teraz poeksploatuję nowy nabytek, zobaczymy kiedy zajdzie potrzeba zmiany na coś lepszego, na pewno instrument ma potencjał aby trochę posłużyć. Oczywiście jak już wrócę na scenę pewnie będę chciał zmienić na coś z normalnym wyjściem liniowym, wyjście słuchawkowe to był w sumie - jak dla wielu osób - główny minus tego piana, chociaż dobre i to, że nie trzeba polegać na małym jacku, jest też złącze 1/4", zawsze ciut stabilniej chociaż.

Pozdrowienia spod Oksfordu, oczywiście z domuSmile.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Stage piano, z naciskiem na piano:) - przez matheoosh - 15.04.2020, 19:18

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pianino cyfrowe na początek iskierkowo3@gmail.com 3 670 15.02.2024, 21:38
Ostatni post: Valtari
  dobre piano, ale też synth dominujacygrzesiek26 0 199 25.01.2024, 04:20
Ostatni post: dominujacygrzesiek26
  Co na początek Korg EK-50 czy Yamaha PSR-473 rba79 8 2,244 01.08.2023, 08:43
Ostatni post: rba79
  Casio CDP-220R na początek Emilia_Matylda 0 448 08.04.2023, 08:40
Ostatni post: Emilia_Matylda
  Pierwsze piano cyfrowe dla amatorów gosciu_co_zaczyna 7 2,336 17.03.2023, 09:29
Ostatni post: gosciu_co_zaczyna

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS