Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BTV - What's Up 77 - mój pierwszy trak ever :)
07.05.2020, 23:41,
BTV - What's Up 77 - mój pierwszy trak ever :)
Cześć :)

Jakieś 3,5 roku temu kupiłem Rolanda FA-06, myśląc że to już właśnie wtedy to ten moment, plus że to mój ostatni ratunek i albo zrobię coś na nim albo nigdy na niczym - bo DAW-y totalnie mnie odstraszały :). Nawet się tutaj u Was pokazałem na chwilę z małym wywiadem, niestety familia zrobiła swoje i "ten moment" okazał się dopiero teraz. Po prawie 2 miesiącach klikania, wertowania manuala i tutków na Youtubie powstała taka oto opowiastka prosto z mojego umysłu. Miks chyba z całego życia, czyli Amiga, Jarre, Prodigy i drum'n'bass :). Klimat z bitem raczej przypadkowy, ale jak nagrałem 8 taktów solówki, bas, drumy i 3 tła, to stwierdziłem, że tego nie zostawię :). Kolejne bardziej Jarrowe planuję :).

Jak wspomniałem, DAW-y to dla mnie nadal czarna magia, także pierwszy trak jest w 100% na FA-06, jak fabryka dała. I póki co mimo wszelkich minusów, takie klikanie po dinozaurowej workstationowej antykomputerowej szkole mi się podoba - aczkolwiek z czasem Ableton będzie musiał stać się codziennością...

Rzućcie proszę uchem w wolnej chwili, przede wszystkim na realizację, bo znacie się cokolwiek milion razy bardziej niż ja początkujący - co uszy mogły, to ustawiły, ale na sto stów daleko temu do doskonałości :).

Z góry dzięki za komentarze i krytykę :).

https://youtu.be/gNGxGAHLCWg

Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
BTV - What's Up 77 - mój pierwszy trak ever :) - przez BTV - 07.05.2020, 23:41