Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Hammersmith
20.01.2016, 15:54,
#1
The Hammersmith
Podrzucam do zapoznania się, kolejny wirtualny fortepian - Steinway model D.
Został opracowany w dwóch wersjach: standardowej (19GB próbek, 10000 sampli, 2 pozycje ustawień mikrofonów) i profesjonalnej (52GB próbek, 30000 sampli, 6 pozycji ustawień mikrofonów). W obu wersjach ilość warstw velocity wynosi 21.
Na stronie można odsłuchać dema:
http://www.soniccouture.com/en/products/...mmersmith/

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
26.01.2016, 22:32,
#2
RE: The Hammersmith
Jestem ogromnie ciekaw jak z wydajnością. SSD to konieczność. Kupiłeś już Smile?

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
27.01.2016, 01:41,
#3
RE: The Hammersmith
Jeszcze nic nie kupiłem, bo obecnie finanse niedomagają a i cena VPC1 w komplecie z Ivory w UK poszła w górę - poczekam jeszcze.
Bardzo ciekawy, realnie brzmiący i edycyjny ten fortepian Hammersmitha ale jednak mnie bardziej w ucho wpada niemiecki Steinway z biblioteki Synthogy Ivory II. Po za tym konieczność zakupu Kontakta trochę mnie odrzuca. Nie mówię nie, może kiedyś, przy nadmiarze gotówki skuszę się na niego ale najpierw będzie Ivory II.
Na pianoworld wszyscy użytkownicy Hammersmitha piszą, że odkrywa się go z czasem, kiedy miksuje się ustawieniami mikrofonów i to jest jego największa zaleta. Jednak od strony jego muzykalności czy grywalności, to np. Steinway Ivory American jest lepszy. Dla mnie akurat niekoniecznie, no ale to już kwestia tego co się lubi Wink

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS