Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Interface MIDI
15.04.2016, 18:17,
#1
Interface MIDI
Witam.
Jako, że zamierzam jutro kupić Ipada Air2 i wykorzystać go jako instrument wirtualny sterowany z klawiatury poprzez MIDI, chciałbym spytać jaki byście polecali Interfejs midi do połączenia klawiatury z gniazdem Lithning w Ipadzie?

Dobrze by było żeby można było również doładowywać Ipada w trakcie grania, a wiadomo, że w nim jest tylko jedno gniazdo.
Czy "iRing midi2" jest OK, a może inny?

Dzięki za odpowiedź.

Odpowiedz
19.04.2016, 21:22,
#2
RE: Interface MIDI
Jest ok!

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
04.05.2016, 12:04,
#3
RE: Interface MIDI
Witam wszystkich.
Chciałbym zapytać dlaczego nie mogę otworzyć większości plików MP3 na Yamaha PSR-S770. Zapisałem na PenDrive ściągnięte z kompa aranże-karaoke i tylko niektóre instrument widzi i otwiera. Większości nie widzi a jeśli już to nie czyta. Dzięki za podpowiedzi.

Odpowiedz
04.05.2016, 14:17, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.05.2016, 14:18 przez irask.)
#4
RE: Interface MIDI
(04.05.2016, 12:04)Bogdan6 napisał(a): Witam wszystkich.
Chciałbym zapytać dlaczego nie mogę otworzyć większości plików MP3 na Yamaha PSR-S770. Zapisałem na PenDrive ściągnięte z kompa aranże-karaoke i tylko niektóre instrument widzi i otwiera. Większości nie widzi a jeśli już to nie czyta. Dzięki za podpowiedzi.


Czy w nazwach plików są polskie znaki (MP3 i MID)? Jeśli są to z pewnością to jest przyczyna. Co do plików MID tylko takie rozszerzenie czyta jeśli jest KAR to wystarczy zmienić rozszerzenie na kompie po czym ponownie zapisać na pena.

Odpowiedz
10.05.2016, 10:04,
#5
RE: Interface MIDI
Witam "irask". Wygląda na to, że pomogłeś mi bardzo. W paru nazwach zmieniłem polskie znaki i już widzi i czyta. Pomijam fakt, że bardzo trudno wyszukać mi gotowe aranże, tzn. dla mnie same podkłady muzyczne. Pozdrawiam Bogdan

Odpowiedz
11.05.2016, 11:04,
#6
RE: Interface MIDI
(10.05.2016, 10:04)Bogdan6 napisał(a): Witam "irask". Wygląda na to, że pomogłeś mi bardzo. W paru nazwach zmieniłem polskie znaki i już widzi i czyta. Pomijam fakt, że bardzo trudno wyszukać mi gotowe aranże, tzn. dla mnie same podkłady muzyczne. Pozdrawiam Bogdan


Jak będziesz potrzebował pomocy to pisz na priv (z gotowcami też dam radę, najczęściej robię od podstaw samodzielnie, ale nie tylko). Z instrumentami Yamaha mam do czynienia od ponad 20 lat, sporo potrafię wycisnąć z brzmienia dzięki znajomości SysEx. Pozdrawiam.

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Midi 2.0 zagoor 1 2,776 22.01.2019, 18:44
Ostatni post: pawelsz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS