Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zrobić własne combi – Tutorial by Sounds of Planet
06.05.2017, 21:46,
#1
Video  Jak zrobić własne combi – Tutorial by Sounds of Planet
Witam
Gdyby ktoś z Was potrzebował wystartować z własnym pomysłem na combi a nie wie od czego zacząć – proponuję obejrzeć poniższy film !Wink na dobry początek.



Dla zainteresowanych jest przygotowana część druga – proszę dać znać w komentarzach czy jesteście zainteresowani.


Pozdrawiam
Sounds of Planet

Odpowiedz
07.05.2017, 13:24,
#2
RE: Jak zrobić własne combi – Tutorial by Sounds of Planet
Witaj Smile
Wszystko pokazujesz powoli i z opisem co aktualnie robisz. Ten film, jak i kolejne jak najbardziej potrzebne !! Ja akurat nie mam Kronosa, miałem kilka lat temu Tritona Extreme i trochę przetestował moją cierpliwość Smile Tym bardziej Kronos który uchodzi za trudny instrument (Paweł się z tym nie zgadza Smile )
Na innym forum ktoś pisał że kupił Kronosa ze względu na brzmienia ale potem używał go w sumie jako Stage piano, wybierał presety i grał a bał się grzebać gdzieś głębiej. Jestem pewien że użytkownicy będą szukać tego typu filmów. Zauważyłem że ludziska zaglądają na forum ale nie logują się i nie zadają pytań, tylko przeglądają działy, szukając wątki zawierający interesujący ich temat.
Więc wrzucaj co masz Smile przekonasz się po ilości wyświetleń czy temat był komuś potrzebny Smile

Pozdrawiam

Odpowiedz
07.05.2017, 19:58,
#3
RE: Jak zrobić własne combi – Tutorial by Sounds of Planet
Znakomity materiał! Brakuje takich w sieci i sądzę, że może się przydać niejednemu użytkownikowi, nie tylko Kronosa.
Czekamy na więcej Smile

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
14.05.2017, 11:19,
#4
RE: Jak zrobić własne combi – Tutorial by Sounds of Planet
Witam
Tak jak obiecałem druga część tutorialu poniżej :



Może tak dla przypomnienia – to nie jest pierwszy Tutorial by Sounds of Planet
Na tym forum opublikowane wcześniej:

-kurs dubstep
http://www.muzykuj.com/forum/showthread.php?tid=636

-Kronos jako klawiatura sterująca oraz karta audio dla iPada.
http://www.muzykuj.com/forum/showthread.php?tid=555


Mam nadzieję, że skorzystacie.

Pozdrawiam
Sounds of Planet

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Korg Krome ex, niechciane efekty w trybie combi Benko 0 87 17.02.2024, 21:37
Ostatni post: Benko
  5 urodziny Sounds of Planet – upusty 50% soundsofplanet 0 2,866 04.03.2017, 19:42
Ostatni post: soundsofplanet
Photo Energy od Sounds of Planet soundsofplanet 0 2,588 23.12.2016, 22:59
Ostatni post: soundsofplanet
  jak właczyc/wyłaczyc dynamiczna klawiature w krome kaamil 2 7,258 18.06.2016, 08:02
Ostatni post: kaamil
  Kurs - jak zbudować combi- Kronos, M3, Oasys soundsofplanet 2 6,710 13.07.2015, 22:46
Ostatni post: REMIMUSIC

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS