Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
malletKAT
13.12.2012, 17:38,
#1
malletKAT
Witam Smile
Użytkuje mallteKATa (syntezator perkusyjny).
W sumie to nie mam dużo do wniesienia w tym temacie. Chcę tylko poznać inne osoby co mają już, bądź miały styczność z tym instrumentem i chce, w końcu, żeby posty o KATcie pojawiały się w google i żeby ludzie mogli to znaleźć. Także jak ktoś to umie obsługiwać lub to ma to pisaćSmile

Odpowiedz
13.12.2012, 18:06,
#2
RE: malletKAT
Raczej chyba nie różni się to od zwykłej klawiaturySmile, ale mam pytanie o zmiany brzmień? Jak to jest rozwiązane?

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
13.12.2012, 18:13,
#3
RE: malletKAT
Rozwiązania są dwa. Wibrafonista nie ma jak odłożyć pałek w trakcie grania a czasem brzmienie zmienić trzeba więc mamy do wyboru footswitch lub 2 klawisze (backward i forward). uderza się dwukrotnie i mamy kolejne brzmienie. Tak oczywiście jest jak do syntezatora (który własnych brzmień nie posiada) podepniemy moduł. Wiem że można też zmieniać tak brzmienia w Cubase czy podobnych programach, jednak nie potrafię w Cubase tego ustawić (będę wdzięczny za pomoc Smile.

Odpowiedz
30.12.2012, 17:14,
#4
RE: malletKAT
Też gram na wibrafonie

Odpowiedz
01.01.2013, 13:59,
#5
RE: malletKAT
Tak swoją drogą obiecałem test KATa dla forum. Trochę się to odwleka ale będzie, bo czekam na AudioBoxa Presonusa, jak będę miał cały komplet, to wtedy będzie można pokazać więcej możliwości tego sprzętu Smile

Jazz, Alfy Romeo...czegóż więcej człowiekowi do szczęścia potrzeba ?Smile
Odpowiedz
19.01.2013, 11:03,
#6
RE: malletKAT
Hi! I really like your page very much. It contains a very usefull information. Thanks

Odpowiedz
10.07.2014, 19:35,
#7
RE: malletKAT
hej,

temat trochę wygasł, ale ja w zasadzie trochę w innym celu piszę- czy ktoś z Was lub Waszych znajomych chciałby sprzedać malletkat'a ? Big Grin

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS