Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spectrasonics po raz kolejny :)
16.11.2017, 16:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.11.2017, 17:14 przez Valtari.)
#1
Spectrasonics po raz kolejny :)
https://www.youtube.com/watch?v=9sUfa05cZOA

Kolejny przykład jak świetnym pakietem jest Omnisphere + Keyscape

No i cudowny popis Domi Degalle !!

Odpowiedz
19.11.2017, 12:02,
#2
RE: Spectrasonics po raz kolejny :)
A co Valtari kuszą cię jednak softy?
Ja ostatnio przyglądam się bardzo Native Instruments. Byłem na dwóch ich prezentacjach, robią też klawiatury i kontrolery a nawet interfejsy audio, co może być plusem.
Ale ciągle mam opór przed virtual reality Smile.

Teraz NI ma promocje, na update`y, upgrade`y a także na zestawy ze sprzętem na pełne wersje.

Z virtualami jest problem z ograniem. Nie wiem czy tak można sobie ograć gdzieś takiego Keyscape`a gzieś na przykład.

Odpowiedz
19.11.2017, 20:06,
#3
RE: Spectrasonics po raz kolejny :)
Czy kuszą...brzmieniowo w spectrasonics jest wszystko. Omnisphere 2 to 12 tys brzmień a Keyscape jest chyba wszystko co ma klawisze Smile
Native Instrument słabo znam, no ale i tak nie ma tematu, ponieważ musiałbym dodatkowo zainwestować w konkretnego PC a najlepiej coś od Apple.
Pisałem gdzieś, że gdyby wsadzili to w obudowę i zrobili moduł to byłbym w niebo wzięty i kupiłbym bez zastanowienia ! Inna sprawa, że nie wiem co w sytuacji jeśli komp wyzionie ducha. Czy można to zainstalować potem na innym ? Klucz aktywacyjny jest na jeden komputer czy na jedno jakieś konto ?
Tak czy inaczej to jaram się tym pakietem ale o kupnie nie ma mowy, choć zdaję sobie sprawę że w żadnym klawiszu nie znajdę takich próbek. Przynajmniej nie prędko.

Odpowiedz
20.11.2017, 14:43,
#4
RE: Spectrasonics po raz kolejny :)
Nie zgłębiałem jeszcze tych technicznych spraw, ale na pewno nie jest tak, że jak ci wysiądzie komp to zostajesz z niczym. Hammond ma zdaje się i Omnisphere i NI to może powie jak to jest.

I oczywiście kompa trzeba mieć w miarę odpowiedniego no i interfejs.

Jeżeli chodzi o NI to chodzą słuchy, że może wprowadzą abonament (coś na wzór Adobe), ale nie wiem ile w tym prawdy.

Odpowiedz
20.11.2017, 16:19,
#5
RE: Spectrasonics po raz kolejny :)
Wiesz, kojarzę coś taką sytuację że ktoś sprzedawał Omnisphere i był problem z przepisaniem tego na nowego właściciela. Zdaje się że zostało tak, że sprzedający oficjalnie nadal był właścicielem po sprzedaniu.

Odpowiedz
20.11.2017, 21:43,
#6
RE: Spectrasonics po raz kolejny :)
Zdaje się, że Azzorek ma też Omnisphere to może powie jak to jest.

Ja kiedyś sprzedawałem Cubase AI (który był dodawany do jakiegoś sprzętu) i bez problemów się obyło.

Odpowiedz
21.11.2017, 09:04,
#7
RE: Spectrasonics po raz kolejny :)
Mam Omnisphere, ale jakoś waham się z aktualizacją do 2. Myślę, ze przy sprzedaży, nawet, gdy miałoby zostać konto pierwszego użytkownika, to jaki to naprawde problem? Nie wiem, czy dane konta można zmienić, ale pewnie tak.

Odpowiedz
21.11.2017, 09:58,
#8
RE: Spectrasonics po raz kolejny :)
No a powiedz KrzysztofZ gdybyś zmieniał komputer to chyba też nie byłoby problemu z przeniesieniem programu, prawda?

Odpowiedz
21.11.2017, 15:13,
#9
RE: Spectrasonics po raz kolejny :)
Oczywiście, garit. Nawet nie wiem, czy już na poprzednim kompie nie miałem Omnishere (długo juz mam). Zmiana kompa w żadnym wypadku nie jest i nie może być problemem, nawet z licencjami na iLoku (takie tez mam).

Odpowiedz
21.11.2017, 20:46,
#10
RE: Spectrasonics po raz kolejny :)
Dzięki za info.

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  $100 kupon i jeden z 6 VST po wypełnieniu ankiety na nugenaudio Kohenn 0 209 09.01.2024, 18:01
Ostatni post: Kohenn
  kHs One - syntezator polifoniczny z syntezą subskratywną za darmo po wpisaniu kodu bestspec 1 1,525 19.01.2023, 18:21
Ostatni post: bestspec
  Pipe Organ - kolejny darmowy instrument od Spitfire Audio bestspec 1 1,767 02.03.2021, 07:02
Ostatni post: Valtari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS