Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Utwór "darling"
18.02.2018, 19:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.02.2018, 22:28 przez Jaricz.)
#1
Utwór "darling"
Hej
Nie mogłem się powstrzymać Smile, jeszcze ciepły kawałek i obiecuje, że jakiś czas nie będe wstawiał. Zapraszam do odsłuchu, porad i oceny.

https://soundcloud.com/jaros-aw-juszczyk/darling

Odpowiedz
18.02.2018, 20:15,
#2
RE: Utwór "darling"
No i super że nie mogłeś się powstrzymać Smile
Jak do gitary z delay'em dołączyły organy to poczułem ducha Pink Floyd Smile Na serio Smile
Nie źle szarpiesz tym swoim Gibsonem Les Paul Smile
Całość brzmi świetnie !

Odpowiedz
18.02.2018, 20:31,
#3
RE: Utwór "darling"
Hej! Świetna muza Smile
Nie siedzę w tym gatunku ale od pierwszej nuty bardzo poprawia się nastrój i dodaje energii Rolleyes
Wstawiaj jak najwięcej takich energetycznych kawałków Smile
Gratulacje !!!

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
18.02.2018, 20:43,
#4
RE: Utwór "darling"
Dzięki koledzy, czuję się zmotywowany do pracy i ciągłego rozwojuSmile

Odpowiedz
18.02.2018, 20:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.02.2018, 21:12 przez Valtari.)
#5
RE: Utwór "darling"
Dorzuciłeś wykaz swojego sprzętu Smile Świetnie Smile

Dobra i ambitna muzyka myślę że zawsze zostanie doceniona. Utwory które wrzucasz tu na forum, tak jak kolega Dalys, nie są nastawione na banalny przekaz, to nie "Despacito" Smile tylko własne muzyczne przemyślenia.
Oczywiście zainteresowanie sprzętem oraz szeroko pojętą aranżacją powoduje że oprócz zwykłego słuchania włącza mi się też automatycznie analiza tego co wychodzi ze słuchawek. Ale wnioski sprowadzają się najczęściej do tego co ja bym zmienił, lub czego (według mnie) jest za mało lub za dużo.
Pamiętajmy że ktoś inny usłyszy to inaczej i może się absolutnie nie zgodzić z moimi spostrzeżeniami.
Fakt, że ktoś doczepił się do czegoś lub zaproponował jakąś zmianę świadczy tylko o tym że uważnie wysłuchał utworu, zgadzasz się ? Smile
Zobacz propozycję użytkownika Erbis w "Naszej twórczości", dostrzeżesz całkowity brak komentarzy przy wszystkich wrzuconych utworach, o czymś to świadczy...

P.S. I wrzuciłeś swojego L.P Studio na awatara Smile

Odpowiedz
18.02.2018, 22:23,
#6
RE: Utwór "darling"
Powiem tak: Nie ukrywam, że oceny takich ludzi jak Ty są dla mnie bardzo istotne właśnie dlatego, że każdy słuchacz usłyszy to czego ja mogę nie dostrzec słuchając kilka godzin tego samego (chodzi o mix) Po za tym męcze się bo brak mi monitorów i wzoruję się w początkowej fazie na utworze tzw. wzorcowym dla mnie (przekolorowany odsłuch na jamo 660). Na pewno wiesz o co chodzi. Tak naprawdę w DAW siedzę od niedawna, bo kiedyś w lampowych i analogowych czasach, w studio nagrywaliśmy całkiem inaczej na szpule magnetofonowe Smile to były czasy. Dlatego też wszelkie wskazówki techniczne jak i aranżacyjne są dla mnie tak istotne. Głowa kipi od pomysłów dlatego też mimo wieku chcę się rozwijać i czerpać przyjemność z mojej pasji.
Jeśli chodzi o mr. Erbis zdążyłem prześledzić Waszą dyskusję i wychodzę z podziwu jak Wyłapałeś jego "małą pomyłkę "

Odpowiedz
18.02.2018, 22:51,
#7
RE: Utwór "darling"
Miałem kiedyś 4 ścieżkowego szpulowca i nagrywałem na niego Unitrę Eltra B11 Smile To były bardzo eksperymentalne czasy. Nie znam tego zestawu Jamo, ale subwoofer 660 z pewnością wprowadza wiele szkody. Jeśli nie koncertujesz a grasz tylko w domu to opyl ten zestaw Jamo a zainteresuj się Focalami Alpha, zależy jakie masz duże pomieszczenie - model Alpha 65 lub Aplha 80. W miksie się sprawdzą a można też je potraktować jako normalne nagłośnienie czy nawet jako kolumny Hi-Fi. Są to monitory aktywne więc wzmacniacz też nie będzie Ci potrzebny.

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Utwór "I love my city" Jaricz 0 2,174 21.08.2018, 23:10
Ostatni post: Jaricz
  Utwór "night madman" Jaricz 3 6,222 08.06.2018, 09:51
Ostatni post: Rychubil
  Utwór "Fourth Dimension" Jaricz 2 4,468 05.06.2018, 21:06
Ostatni post: Jaricz
  Utwór "Eliksyr" Jaricz 5 7,682 01.05.2018, 19:42
Ostatni post: Jaricz
  Utwór "turn around" Jaricz 7 15,175 16.04.2018, 17:19
Ostatni post: hebsnskw

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS