Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inspiration in a flash biblioteka
23.04.2018, 17:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2018, 17:53 przez Dominik M..)
#1
Inspiration in a flash biblioteka
Cześć.

Powiedzcie proszę, bo mam już plik 500 MB na pendrivie:

1. Czy jak zainstaluje to z pendrive na pamięć flash 512 mb, to czy coś tracę jakieś brzmienia, instrumenty czy cokolwiek? Coś podmienia? Czy wszystko jest tak jak było, plus to co w pliku? Bo w instrukcji instalacji jest coś napisane, że oryginal voices można potem przywołać poprzez przywrócenie danych fabrycznych... Nie wiem czy dobrze zrozumiałem... Swoich zapisanych ustawień utworów itd nie mam, bo dopiero od paru dni mam Moxf 6...

2. W instrukcji każą zaptaszkować podczas instalacji -
With waveform
With samples
a ja mam to domyślnie zaptaszkowane (zaznaczone), ale zaznaczony mam też "System" - czy mam to odznaczyć? Czy instalować z zaptaszkowanym wszystkim (te 3 opcje) tak jak jest od razu... bo już nie wiem... W PDFie instalacji nie na nic o opcji "System"...

Pomóżcie proszę...

Moxf przyjechał w wersji boot v 1.01 a firmware v. 1.12.0
Biblioteki sampli miały być niby wgrane od razu, ale kość pamięci Mutec przyjechała osobno i nic na niej chyba nie było, a instrument wyrzucał komunikat za kazdym włączeniem, żeby sformatować, więc sformatowalem.

Odpowiedz
23.04.2018, 18:23,
#2
RE: Inspiration in a flash biblioteka
Myślę że "system" to aktualizacja do najnowszego OSu

Odpowiedz
23.04.2018, 18:39,
#3
RE: Inspiration in a flash biblioteka
Najnowszy niby mam...

To nie wiem zostawić zaznaczone wszystko?

Pytanie czy to jest dodatek, czy podmienia coś, może nie warto jeszcze tego instalować, jak nie poznałem tego, co jest?

Odpowiedz
23.04.2018, 19:06,
#4
RE: Inspiration in a flash biblioteka
Nie znalazłem nic na ten temat, musiałby się wypowiedzieć jakiś właściciel MOXFa, można też spróbować zasięgnąć wiedzy tutaj

https://pl.yamaha.com/pl/support/contacts/index.html

Odpowiedz
23.04.2018, 22:02, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.04.2018, 22:03 przez Dominik M..)
#5
RE: Inspiration in a flash biblioteka
Dziękuję... Napisałem...

Dopóki nie znalazłem w PDFie instalacji, zwrotu oryginal voices i o ich przywracaniu, myślałem po prostu, że wszystko fabrycznie zostaje, a z kości pamięci ładują się nowe brzmienia i dźwięki instrumentów...

Odpowiedz
15.06.2018, 15:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2018, 15:56 przez Dominik M..)
#6
RE: Inspiration in a flash biblioteka
Hej. Zainstalowałem inspiration in a flash, stare rzeczy raczej są, nowe też, jest optycznie więcej. Mam tylko pytanie, bo do niektórych brzmień jak włączę arpeggiator to nie działa, mimo, że dioda się świeci... Arpegia na tych brzmieniach co były wcześniej są, a na niektórych nowych nie, mimo że dioda Arpegiatora sie świeci, wtedy jak zaczynam grać, to nie ma dźwięku, dopiero jak wyłączę przycisk Arpegiatora, to dźwięk jest. Myślicie że to normalne, że po prostu nie ma? Na fabrycznych ustawieniach jak nie było Arpegia to doda po prostu szybko gasła.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS