Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yamaha MODX
17.12.2018, 11:46,
RE: Yamaha MODX
A no właśnie.

pościągałem sobie wszystko wczoraj i pogram sobie trochę tym.


Uwagi co do samcyh plików to:

MOTIF Premium Contents Pack (PCP) for MOXF - są tam dwie części, w pierwszej jest Mark V, to to samo co jest na stronie Yamahy dla MODX, chyba.
W części 2 jest to wszystko co wymieniłeś poniżej dla MOXF:
MOXF:
https://europe.yamaha.com/en/products/mu...brary.html
: Ujiie Special Voices
: EDM Expansion
: Twisted Tools Selection
: Inspiration In A Flash ** Not all content is compatible
: CP1 Piano

Resztę też się ściąga sprawnie. Jedynie ten format Montage Connect to nie używałem jeszcze więc nie ściągam.


To chyba jeśli chodzi o brzmienia to aż nadto.

Odpowiedz
17.12.2018, 21:35,
RE: Yamaha MODX
Fajna strona jak ktoś jeszcze się zastanawia nad MODX czy Montage bo można sobie posłuchać poszczególnych brzmień fabrycznych i zobaczyć jak to na wyświetlaczu wygląda.
Na samym dole listy są też przerobione głosy z DX7 do wczytania.

http://www.kamodamusic.com/synth/montage.htm#Best1

Na nieoficjalnym forum Montage które już przestało działać lub zostało przeniesione była dostępna wersja piana CP1, tego które jest za darmo do pobrania ze strony Yamahy dla MOXF ale już wyczyszczone z niepotrzebnie dublujących się User performances i w wersji dla Montage.
Podaję link do pobrania: https://we.tl/t-Xru3wwXcCf
Link będzie aktywny tylko kilka dni więc jak ktoś chce sobie oszczędzić pracy i ułatwić sprawę niech się nie krępuje i pobiera;-)

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
17.12.2018, 23:26,
RE: Yamaha MODX
Ściągam to CP1 bo rzeczywiście było z dublującymi się.

Ale co z tym forum się stało?

Odpowiedz
18.12.2018, 00:11,
RE: Yamaha MODX
(17.12.2018, 23:26)garit napisał(a): Ale co z tym forum się stało?

Nie wiem. Jeszcze jakiś czas temu działało (chyba w śierpniu) i już przestało. Długo nie podziałali bo wystartowało w 2017 chyba. strona to montageforum.com
Obecnie widać że domena już nieopłacana więc wygasła.

Za pomocą specjalnej strony "web.archiv.org" która umożliwia przeglądanie internetu wstecz, można zobaczyć co tam było. Szczególnie sprawdź "Download Section" to tam jest do pobrania to piano CP1
https://web.archive.org/web/201803291711...orums.com/

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
20.12.2018, 09:36,
RE: Yamaha MODX
Ja jeszcze czasami wchodzę na yamahamusicians.com

Pojawiła się tam informacja, że niebawem purgatorycreek.com ma wypuścić jakieś vintageowe brzmienia.
Jest długi wątek wishlist, może tam bestspec mógłbys podpiąć twoje uwagi.
Jest też ankietka dot. problemów z hałaśliwą klawiaturą, itp.

Ale generalnie to jest to dużo mniej popularne niż oficjalne forum Yamahy.

Odpowiedz
24.12.2018, 15:36,
RE: Yamaha MODX
Zdrowych i wesołych świąt dla wszystkich.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
25.12.2018, 11:44,
RE: Yamaha MODX
(24.12.2018, 15:36)bestspec napisał(a): Zdrowych i wesołych świąt dla wszystkich.

Dziękuję i również się dołączam do życzeń Smile
Dużo radości z muzykowania, zadowolenia z posiadanego sprzętu a dla tych co jeszcze nie mają lub się dopiero decydują na zakup, życzę właściwego i trafnego wyboru Smile

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
05.01.2019, 23:18,
RE: Yamaha MODX
Właśnie się ukazała nowa biblioteka dla Montage i Modx do Easy Sounds.

Magic Vox

Wreszcie nasze Yamahy przemówią Smile

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
06.01.2019, 14:16,
RE: Yamaha MODX
No tanio nie jest.
Tu można posłuchać:
https://www.youtube.com/watch?v=pRSYuNb_bpY

chętnie posłucham Waszych opinii jak już ktoś nabędzie.

Odpowiedz
08.01.2019, 14:15,
RE: Yamaha MODX
Witam uprzejmie wszystkich modx-ów. Od wczoraj jestem posiadaczem 7. Sprzęt będzie użytkowany w zespole na żywo. Jestem laikiem w temacie. Przed modx uzytkowalem motif xs7. Będzie do sprzedania Smile. Pierwsze pytanie w jaki sposób mogę zgrać z motifa na modx barwy? Prośbą o lopatologiczny algorytm. Pzdr.

Odpowiedz
08.01.2019, 16:25,
RE: Yamaha MODX
Wszystkie barwy fabryczne typu Voice (pojedyńcze barwy) z XS masz już w Modx załadowane z wyjątkiem Performances które dogrywa sie osobno póki co natomiast rozumie że chodzi ci o twoje własne modyfikowane które do grania w zespole itp przygotowałeś sobie w SX.
Więc przegraj barwy z XS na USB i podłącz USB do Modx następnie klikasz przycisk Utility i na wyświetlaczu po prawej wybierasz Content i Load. Obok Load masz Content Type gdzie wybierasz albo Library File albo User File i wybierasz bank z USB który chcesz wgrać (klikasz na prostokąt z nazwą twojego USB i pokaże się jego zawartość)
Jeśli załadujesz do pamięci jako Library to twoje wgrane barwy nie będą edytowalne więc jeśli chcesz w nich coś jeszcze edytować to wybierz tryb User File przy wgrywaniu. Po edycji zapisać możesz cały bank jako Library lub jako User.
Powyższa procedura służy do wgrania barw typu Voice więc jeśli chcesz wgrać Performances z XS to w procedurze po kliknięciu LOAD i wyświetleniu zawartości USB na dole ekrany zmień Import Option z Voice na Perf.

Wgranych barw nie bedziesz widział w trybie ekranu Live Set tylko będa w trybie Performances więc musisz kliknać przycisk Performances (Home) a najlepiej od razu przycisk Category.
Po wciśnięciu Category na ekranie klikając na pole Bank/Favorite wyskoczy lista na której możesz wybrać swój wgrany bank (jeśli wgrywałeś jako Library) lub wybierasz User jeśli wgrywałeś do pamięci USER.
Po wciśnięciu przycisku Category zanim wybierzesz bank który chcesz przeglądać dobrze jest wcisnąć na ekranie i zaznaczyć na żółto pole Main obok widoku kategorii bo wtedy można przeglądać zawartość banku bez podziału na kategorie.

Mam nadzieję że pomogłem i ci się udało ;-)

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
15.01.2019, 00:43,
RE: Yamaha MODX
Na stronie Yamahy jest do pobrania nowa wersja MODX Connect w której dodano współprace z Cubase 10. Jest też do pobrania nowa wersja sterownika USB w której poprawiono błędy.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
15.01.2019, 14:28,
RE: Yamaha MODX
o dzięki!

Z tego Connect no nawet jeszcze nie korzystałem jeszcze.
A sterownik to trzeba by zainstalować, myślisz że będzie konieczne odistalowanie poprzedniego czy po prostu ściągnąć i zainstalowac nową wersję?

Odpowiedz
04.03.2019, 20:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2019, 20:18 przez puncho.)
RE: Yamaha MODX
Zmieniając nieco kurs powyższego wątku: zastanawiam się nad trwałością i solidnością wykonania wyświetlacza dotykowego w MODX-ie.

Czytałem na zagranicznych forach internetowych o, jak na razie pojedynczych - ale jednak - problemach występujących z funkcjonowaniem wyświetlacza, w których nie pomagała prosta kalibracja ekranu.

Zafrasowała mnie w tym kontekście np. procedura fabrycznego resetu instrumentu, który - o ile pamiętam - jest możliwa do zainicjowania wyłącznie z pozycji... wyświetlacza (!) Proszę o korektę, jeśli się mylę. A co w sytuacji, gdy wyświetlacz jest niesprawny, nie uruchamia się lub wyświetla wyłącznie komunikaty serwisowe?

Pewnym wyjściem z sytuacji byłoby podłączenie MODX-a do innego monitora zewnętrznego, jednak z tego, co pamiętam, nie ma w nim złącza Video Output.

Przy okazji: ciekaw jestem, jaka jest aktualna cena takiego wyświetlacza na rynku?

Odpowiedz
05.03.2019, 23:07,
RE: Yamaha MODX
W MODX zastosowano to samo rozwiązanie co w Montage czyli można podłączyć zewnętrzny monitor przez interfejs USB Video i wyświetlać zdublowany obraz na TV czy monitorze komputerowym. Jest to specjalnie zrobione do robienia proezentacji. Można to było zobaczyć w przypadku MODX na prezentacjach na niedawnym NAMM. W przypadku Montage okazało się też że dzałać może w ten sposób też monitor dotykowy i można obsługiwać MOntage na dotykowym większym monitorze. Jest kilka filmów na YT. W przypadku MODX chyba nikt jeszcze nie testował dotykowego monitora bo trudno dostać model Dell który był sprawdzony z Montage bo jest już nieprodukowany. W każdym razie nie udało mi się nigdzie wpaść na info potwierdzające działanie monitora dotykowego ale niedotykowe monitory jak i TV najwyraźniej działają co widać na YT z NAMM. Yamaha nie dzieli się tymi informacjami bo to miała być ukryta opcja do wykorzystania na prezentacje.
Też dużo szperam na zagranicznych forach ale na informacje o problemach z wyświetlaczem nie wpadłem. To ten sam wyświetlacz co w Montage więc jeśli coś by było nie tak to powinno sie też zdarzać w Montage, a mimo już kilku lat na rynku chyba nic o takich problemach nie słychać.

Tu masz krótką prezentację z działania dotykowego monitora z Montage: https://www.youtube.com/watch?v=kucrSCubxzs

A tu podobnie z tym że gość pokazuje adapter który trzeba kupić itp: https://www.youtube.com/watch?v=GpS6J4wAq0A

A tu obraz z MODX na TV albo dużym monitorze na NAMM https://www.youtube.com/watch?v=UJ0u9iMVuAI

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
08.03.2019, 18:58,
RE: Yamaha MODX
Widzę w specyfikacji, że ten monitor Dell ma wejście hdmi oraz usb do dotyku. W jaki sposób to podłączyć taki monitor do montage/czy modx? Posiadam taki monitor z takimi złączami jak ten dell.

Odpowiedz
08.03.2019, 21:02,
RE: Yamaha MODX
Dobra juz doszedlem. Przez huba adabter vgausb i dotyk jest podlaczany. Fajna sprawa. Ciekawe, czy dotyk bedzie dzialal z modx.

Odpowiedz
08.03.2019, 23:16,
RE: Yamaha MODX
Chyba na wszystkich forach związanych z MODX wszyscy czekają aż ktoś potwierdzi że jakiś monitor z dotykiem działa z MODX. Masz szanse być pierwszy który to ogłosi Big Grin

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
09.03.2019, 11:35,
RE: Yamaha MODX
(08.03.2019, 23:16)bestspec napisał(a): Chyba na wszystkich forach związanych z MODX wszyscy czekają aż ktoś potwierdzi że jakiś monitor z dotykiem działa z MODX. Masz szanse być pierwszy który to ogłosi Big Grin

Moglbys podac linki do forow zwiazanych z modx?

Odpowiedz
09.03.2019, 14:48,
RE: Yamaha MODX
Tu
i
Tu

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
10.03.2019, 18:18,
RE: Yamaha MODX
Easy Sounds wydało właśnie nową bibliotekę do Montage i MODX.

Melodic Techno
Do końca marca jest promocja. Przy zakupie powyżej 75 EUR dostaniemy 25% rabatu.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
19.03.2019, 20:21,
RE: Yamaha MODX
Mój MODX 8 wrócił po trzech tygodniach z serwisu więc cieszę się nim na nowo.
Nie wiem jak jest u innych ale u mnie pojedyncze klawisze po miesiącu grania zaczęły tak głośno stukać jakby całość miała się zaraz rozlecieć. Na tą chwilę jest wszystko ok, w sprawozdaniu serwisowym napisali przegląd i smarowanie całej klawiatury. Zobaczymy czy to pomoże, czy za jakiś czas sytuacja się nie powtórzy?Huh

Odpowiedz
20.03.2019, 10:28,
RE: Yamaha MODX
becamusic, dzięki za info. Napisz koniecznie za jakiś czas czy wszystko ok czy jednak wraca ta klawiatura do takiego głośnego hałasowania.
Też mam 8 i od początku wydawała mi się ta praca zbyt głośna, teraz trudno powiedzieć czy jest gorzej czy tak samo, obserwuję, i dopóki jest gwarancja to można rzeczywiście pokusić się o taki przegląd.

Jestem ciekaw jak będzie u Ciebie. A dużo tłuczesz? Na scenie też?

Odpowiedz
20.03.2019, 11:20,
RE: Yamaha MODX
Kupiliście niedawno instrument i już awaria i przeglądy. Zaczynam się bać, bo zamówiłem ten model.

Odpowiedz
20.03.2019, 12:36,
RE: Yamaha MODX
Chyba trudno tu mówić o awarii. Raczej budźetowe wykonanie. Tak mi się wydaje.
Ja używam w zaciszu domowym to czasami słyszę to. Jak ktoś gra poza to zapewne nawet nie zdaje sobie sprawy jak hałasuje ta klawiatura.

Odpowiedz
20.03.2019, 12:57,
RE: Yamaha MODX
W MOXF 8 też mi nie zawsze równo pracowała klawiatura, ale olałem temat. W Rolandzie RD300NX też nie miałem idealnie choć wykonanie o wiele lepsze. Większość tych instrumentów to chinczyki. Nawet Kronos czy Montage tez będą miały mankamenty.

Odpowiedz
20.03.2019, 20:39,
RE: Yamaha MODX
Trochę gram zależy oczywiście od możliwości czasowych, ale tak średnio wyjdzie ok. 2h co drugi dzień plus próba raz w tygodniu z bandem i od czasu do czasu jakiś koncercik. Ja swoją kupiłem w Niemczech, więc napisałem do nich że klawiatura mi się nie podoba, kazali nagrać krótki film żeby widzieli co się dzieje. Po wysłaniu video od razu odpisali że biorą na serwis, oczywiście wszystko na koszt sprzedającego, jedyny minus że nie miałem instrumentu ponad trzy tygodnie, no ale na szczęście instrumentów u mnie pod dostatkiem.Wink

Odpowiedz
22.03.2019, 21:48,
RE: Yamaha MODX
Zauwazylem w swoim egemplarzu modx 8, ze troche lataja suwaki przy energicznym i szybkim przesuwaniu. Jak przesuwam suwak dotykajac go u podstawy to jest dobrze. Jesli natomiast przesuwam go koniuszkiem palca dotylajac go za czubek, to jak dojade do samego dolu to ten suwak przeskakuje. Tak jakby ta koncowka plastkowa byla niestabilnie przymocowana. Ogolnie to glupota, a ja jestem za bardzo dokladny. U Was tez tak jest?

Odpowiedz
23.03.2019, 11:07,
RE: Yamaha MODX
U mnie suwaki działają idealnie tj. płynnie i stawiają fajny nie za mocny ale też nie za mały opór i pracują równo (nie korzystam z nich dużo więc może jeszcze ich nie nadwyrężyłem Wink ). Nie mogę sie do niczego przyczepić. W sumie ich działanie jest prawie takie same jak w moim Kurzweilu PC3K8.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
23.03.2019, 11:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.03.2019, 11:43 przez Mike.)
RE: Yamaha MODX
Z oporem u mnie jest ok. Nie w tym tkwi problem. Przykladowo ja przesune szybko i energicznie do dolu. To na samym dole czuje przeskok pod palcem.

Dzieki za info Smile

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polska instrukcja do MODX Hipisek 10 8,899 21.11.2023, 12:06
Ostatni post: szpytma@o2.pl
  Graj na MODX jak na keyboardzie garit 0 513 04.04.2023, 11:08
Ostatni post: garit
  MODX sustain gieniun 1 669 19.01.2023, 16:11
Ostatni post: bestspec
  Yamaha MODX/Montage z iPad Pro bestspec 1 1,873 22.11.2021, 18:14
Ostatni post: garit
  Realtime arranger software - prgram do autoakompaniamentu dedykowany dla MODX/Montage bestspec 17 10,627 03.10.2021, 10:48
Ostatni post: garit

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS