Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budżetowy keyboard dla początkującego.
21.08.2020, 14:21,
#45
RE: Budżetowy keyboard dla początkującego.
(21.08.2020, 12:14)andijaw napisał(a): ....Czy zakup lepiej zrobić w sklepie stacjonarnym i unikać sklepów internetowych i allegro czy niekoniecznie?........


Zachęcał bym do zakupów internetowych ale nie prywatnych ofert tylko sklepów czyli albo sklepy internetowe albo Allegro (w przypadku allegro to musi być osoba prowadząca działalność na allegro a nie prywatna osoba) bo ma się wtedy prawo do zwrotu bez podawania przyczyny (14 dni na zgłoszenie że się rezygnuje i 14 na oddanie zazwyczaj) czyli jest czas aby sprawdzić poznać i zadecydować czy to jest to czego szukamy i jak się nie podoba to oddać i kupić inny model.

Proszę też się nie bać kupować używane instrumenty, bo po pierwsze ich wartość najczęściej mocno spada już po 3-5 lat i można kupić lepszy model a mimo wszystko w dobrym stanie a po drugie z tego co wiem kupując przez internet od firmy czyli firm typu komis ale też niektóre "normalne" sklepy muzyczne prowadzą sprzedaż używanych instrumentów (szczególnie te które w rozliczeniu przy zakupie nowego zostawia się stary) działa ta sama ustawa o zakupie internetowym i tez można zwracać sprzęt. Ja kiedyś się też bałem a od już kilkunastu lat kupuję głównie używane instrumenty które służą mi kolejne wiele lat i żaden mnie do tej pory nie zawiódł (nie zepsuł się itp).
Po śladach użytkowania łatwo poznać czy instrument był używany w domy czy studiu lub hobbystycznie czy przez chałturnika (bez obrazy) był targany co sobota na wesela itp.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Budżetowy keyboard dla początkującego. - przez bestspec - 21.08.2020, 14:21

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ktory Keyboard? bartwylye 9 449 08.03.2024, 14:03
Ostatni post: bartwylye
  Perkusja dla 9-latka. celgz 4 599 21.02.2024, 18:42
Ostatni post: celgz
  Czy Roland FP-E50 to dobry wybór dla początkującego? pga 8 1,197 15.12.2023, 01:08
Ostatni post: pga
  Mały podróżny keyboard - a może klawiatura midi + laptop? lipek 0 255 13.10.2023, 10:46
Ostatni post: lipek
  Keyboard do 5500zl baambaam 2 645 08.09.2023, 16:41
Ostatni post: baambaam

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS