Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
12.03.2013, 10:07,
#1
Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
http://www.muzykuj.com/aktualnosci/zlot-...e,771.html

Czy ktoś się wybiera?
Bo ja tak Smile

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
14.03.2013, 16:42,
#2
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
kurde wybrałbym się, ale niestety trochę daleko i mi w ogóle ten weekend kompletnie nie pasuje... szkoda

Odpowiedz
14.03.2013, 19:49,
#3
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
Cóż... szkoda. Warto się spotkać i pogadać.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
17.03.2013, 13:58,
#4
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
Panowie i Pani, a kieruję te słowa do Pawła, Piotra i Naomi,
wielkie dzięki za świetną prezentację Kurzweila na tym zlocie! Profesjonalna, rzeczowa, szybkie tempo, ale takie akurat, trafiona selekcja materiału, bo przecież możliwości klawiszy ogromne i nie sposób tego wszystkiego w godzinę przedstawić. Wiem, że co niektórym brakowało zaprezentowania jakiegoś skocznego mida, ale pominę to milczeniem, zresztą tak jak cała sala uczestników, takiego zasłuchania nie było chyba na żadnej z pozostałych prezentacji.

To super sprawa, że Kurzweil zaprezentował się w Rzgowie, oczywiście fajnie by było gdyby była taka impreza i możliwość posłuchania większej ilości syntezatorów, workstation czy stage pianin. Nie wiem, może Rzgów się rozwinie i w tą stronę.

Szkoda, że w sumie było tak mało czasu żeby pogadać i przystanąć dłużej przy Kurzweilach. Chyba musimy pomyśleć o jakichś warsztatach dla Kurzweilowców, trochę nas tam było a przecież jest więcej.

Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje
Grzegorz

Odpowiedz
17.03.2013, 21:18,
#5
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
Dzięki. Mieliśmy czasu mało, bo jeszcze w planach były inne fajne rzeczy do pokazani, a tu w trakcie wywiązała się dyskusja :-). Noemi miała więcej też pograć. Nam się podobało i wróciliśmy z pozytywnymi odczuciami, mam nadzieje, że i wszyscy tak mieli, bo pokazy fajne były.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
17.03.2013, 21:23, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2013, 21:24 przez Azzorek.)
#6
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
Zgodzę się z Garitem. Dziękuję naszej Trójce za na prawdę ciekawą prezentację z Kurzami w roli głównej. Tego dnia tylko Yamaha się jeszcze obroniła, reszta prezentacji.... no cóż głowy nie urwała delikatnie mówiąc Smile .
Dzięki za wspólnie spędzony czas, rozmowy przy obiedzie i nie tylko. Dzięki za wystawione Kurzweile z zainstalowanymi Kore64 i w miarę przyzwoite słuchawki (niestety na stoiskach innych firm trudno było takowe znaleźć - następnym razem biorę swoje Smile ).
Pomysł imprezy dla Kurzweilowców jak najbardziej popieram, zwłaszcza jeśli byłoby to połączone z solidnymi wyczerpującymi warsztatami z szeroko pojętej obsługi naszych "maszynek".

Pozdrawiam,

Azzorek

P.S.

Pytanie do Hammonda. Gdzie na portalu Muzykuj.com są te barwy darmowe do Kurzów? Na zlocie były wrzucone do PC3K na pozycji 1100 wzwyż, ale nie mogę ich tu znaleźć oprócz zbiorów różnych sampli dedykowanych innym maszynom Sad .

Kurzweil PC3K8+Kore64||Yamaha AN1X, CS1X||Waldorf Rocket, Streichfett, Pulse 2||Roland Juno-X, SH-4D, JV-1010+SR_98||KORG R3, Wavestate, 05/RW, X5DR, Monotron+Delay+Duo||Alesis SR18 i AirFX||KAWAI Q80||Novation Bass Station II ||Strymon BigSky||VSTi(KORG Legacy, Spectrasonics Omnisphere,Alpha-Ray)||Apple MacMini+Logic 9 Pro||PC+Cubase 12 Pro.
Odpowiedz
17.03.2013, 22:09,
#7
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
Cierpliwości. Nie wyrobiliśmy sie jeszcze po Festiwalu Smile

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
18.03.2013, 10:03,
#8
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
Muszę powiedzieć, że prezentacja Kurzweila była na bardzo wysokim poziomie.
Mam nadzieję, że za rok również coś zaprezentujecie Wink

Tak swoją drogą jak tam wrażenia po zlocie?

Odpowiedz
18.03.2013, 10:24,
#9
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się dostać na zlot, bo widząc zdjęcia i czytając wspomnienia Grayka zazdroszczę tym co tam byli.

PS Do grona Kurzweilowców dołączył nowy członek ;d

Odpowiedz
18.03.2013, 10:48,
#10
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
Nooo jest co wspominać. Szczególnie mocno zapadła mi w pamięć druga część... A raczej druga część drugiej części, czyli to, co działo się po pokazie światełek Wink

Szkoda, że takie zloty są organizowane tak rzadko i trwają tak krótko...

Odpowiedz
18.03.2013, 17:45,
#11
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
http://www.muzykuj.com/felietony/xi-ogol...2,777.html Można poczytać i pooglądać. Część drugą naszej prezetnacji zaraz wstawimy.
Dziękujemy za ciepłe słowa.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
19.03.2013, 08:15,
#12
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
Obiecana część druga.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
19.03.2013, 13:52, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.03.2013, 07:12 przez cziko.)
#13
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
Dzięki hammond za prezentację możliwości kurzweila. Przydałyby się jeszcze takie pokazy oj przydały Smile

Odpowiedz
20.03.2013, 19:19,
#14
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
Swietna prezentacja. Nie wiedziałem, że w trybie SETUP tkwi aż taka moc. Zaciekawiła mnie ta "sekwencja fraz" czy jakoś tak..

Gram na: Nord Stage 2 88, Studiologic VMK 188+, Yamaha Motif ES Rack, Yamaha Clavinowa CVP 405

Było: Korg N5 EX, Roland XP30, Kurzweil PC3, Kurzweil PC3 61 + Ribbon Controller
Odpowiedz
20.03.2013, 21:42,
#15
RE: Zlot Miłośników Instrumentów Klawiszowych Rzgów
To tryb Riff. Musiałem zmienić to na "Sekwencer fraz" bo dla nie wprawionych mogło to być niezrozumiałe. Jest to fajna funkcja bo wszystko to co jest nagrane w sekwencerze może zostać odtworzone. Najciekawsze jest to że możemy ustalić zapętlenie, czy ma grać od środka, itd. Mając tryb Setup nie potrzeba Quick Access, bo za pomocą jednego przycisku możemy zostać przeniesieni do wybranego presetu. Tym przyciskiem może być klawisz, suwak, pedał itd.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS