Ankieta: Barwy które Was inspirują pochodzą:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
z VST
0%
0 0%
wbudowane w instrument od producenta
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy klawisz z małym domowym studiem
15.07.2019, 18:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.07.2019, 18:52 przez K0K0N.)
#26
RE: Nowy klawisz z małym domowym studiem
PanowieSmile
poruszenie niesamowite, ale do sedna.
Jak sami zauważyliście ze studiem nie miałem nic wspólnego, dlatego się radzę. Z muzyką live natomiast wieloletnie od bajtla.
Oczywistym dla mnie jest, że jak zauważyliście w poprzednich moich postach, jak i moim śmiesznym rysuneczku, że będę grać głównie live dla siebie, i dlatego narysowałem monitory przed nordem "tak aby wpadały dzwięki w centrum moich uszu" (to jest jasne). Mastering, pieszczenie utworu jest również ważny, ale właśnie jak koledzy napisali, nie chcę moniotrow od tyłu do norda - Stad po zastanowieniu podałem w poście: EDIT robię biurko(tak aby wszystko było od przodu). Zdjęcia, artykuły o studiu w miarę możliwości wpajam do swojej głowy od roku. Więc trochę luzu Panowie, bo to chyba nie strzelnicaSmile
Cały czas dziękuje za wszystkie rady dużo mi pomagacie i ponownie przepraszam za "głupie pytania".
Odnośnie prowadnic. (Są prowadnice meblowe, komodowe za 30 zł szt, które pod obciążeniem skarpetek się wyrabiają). A my o takich nie mówimy.
Sprawa nie jest brana ze chmurki tylko od fachowca. Jest to spokrewniona mi osoba w rodzinie, która ma 40 lat doświadczenia w fachu. Poradziłem się, same prowadnice kosztują 100zł sztuka, plus podpory po wysunięciu, aby dane prowadnice się nie eksploatowały. Koszt samej półki + - 500zł (dużo, ale wygodnie) + biurko które i tak muszę poszerzyć do obojętnie którego wariantu. biurkow granicach 150/80
Nie mniej jednak, użytkownik Shallya poddał ciekawe rozwiązanie, choć chyba nie do końca super wygodne. A co by było gdyby takowy stelaż posiadał konstrukcje na kółkach ( od razu uprzedzę, nie stosuje badziewia, także stabilnych kółkach z hamulcem). [wsuwam, wysuwam]. Mamy stół operacyjny podobnych gabarytów i jest on stabilny.
Herkules Piotrze, bardzo chętnie tylko nie wiem czy go stosownie wykorzystam, a chyba bardziej zwykły stojak mógłby mieć zastosowanie jak u shallya.
Mam z tym problem bo pracuje na komputerze, potrzebuje klawiaturę myszkę bez przekładania i kombinowania z innymi urządzeniami. Także instrument na blacie odpada.
Jeszcze wracając do prowadnic, nie przekonuje, ale tu jest dowód:
http://percussioncenter.co.kr/product/de...ay_group=1
https://www.youtube.com/watch?v=syK4hVTxeHs
A finalnie Rychu, jak najbardziej pokaże finał. Jak coś zaczynam to kończę.
Jeżeli ktoś ma ochotę, chętnie zobaczyłbym na zdjęciu jakie ma rozwiązanie u siebie. Dziękuje.
Pozdrawiam miłośników!

Mam swoje hobby i się z tego cieszęSmile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nowy klawisz z małym domowym studiem - przez K0K0N - 15.06.2019, 00:58
RE: Nowy klawisz z małym domowym studiem - przez K0K0N - 15.07.2019, 18:48

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  nowy instrument lub dodatkowy moduł, cena do 8000 zł dorota.karwowska 28 3,674 15.10.2023, 21:14
Ostatni post: Valtari
  Klawisz na wesela Majki 17 40,353 23.10.2022, 21:19
Ostatni post: klezmer_stg
  Jaki klawisz na chałtury patrykyamaha 4 2,372 21.08.2022, 10:49
Ostatni post: mar11111
  Najbardziej uniwersalny klawisz Muzyk-Kamil 7 4,641 15.11.2021, 22:03
Ostatni post: bestspec
  Jaki klawisz na początek do muzyki rock, funk, blues RaffaBassman 10 9,769 24.02.2021, 17:00
Ostatni post: Valtari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS