Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podłączenie Sp6 Kurzweil do domowego Audio.
24.01.2020, 00:55,
Podłączenie Sp6 Kurzweil do domowego Audio.
Proszę o pomoc. Mam nowe pianino Sp6 Kurzweil. Podłączyłem je 5m kablem do domowego amlitunera wyjściem audio 2 x Jack L i R, a w amlitunerze 2x Czincz na CD. Niestety dźwięk jest niezadowalający. Trzeszczenie i jakby takie małe sprzężenia szczególnie na tonach wysokich. Zmieniłem kabel, to samo. W amlitunerze spróbowałem zmienić na Tape, to samo. Zamiast wyjścia audio wyszedłem z insrumentu jackem stereo z wyjścia słuchawkowego, to samo. Zmieniałem poziomy głośności na amlitunerze i instrumencie nadal to samo??? Co jest, sprzęt jest nowy nie powinno być problemu. Kolega radzi aby puścić przez mały mikser, ale nie wiem czy pchać się w kolejne koszty czy może odesłać sprzęt??? Poradzicie? Huh Huh Huh

Odpowiedz
01.02.2020, 00:43,
RE: Podłączenie Sp6 Kurzweil do domowego Audio.
Na słuchawkach jest OK?

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop,  Waldorf Blofeld, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad AiR2, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 10,5 Artist, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 12, Arturia V Collection 7 + Pigments, Korg Collection 2 + Triton,IK Multimedia: Sample Tank 3 MAX/4 SE, Syntronik Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology i inne...
Odpowiedz
01.02.2020, 21:48,
RE: Podłączenie Sp6 Kurzweil do domowego Audio.
To pytanie było zdublowane.
Tutaj post nr 26
http://www.muzykuj.com/forum/showthread.php?tid=2724

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS