Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podłączenie Sp6 Kurzweil do domowego Audio.
20.01.2021, 15:26,
#25
RE: Podłączenie Sp6 Kurzweil do domowego Audio.
(20.01.2021, 11:00)luk napisał(a): @bestspec tak też właśnie podejrzewałem/słyszałem takie opinie, ale nie wiedziałem jak to zweryfikować w instrukcji nie znalazłem szczegółowych informacji na ten temat (nie jestem też specjalistą w tym temacie)
" Mam nadzieję że nie podłączyłeś klawisza pod wejście Phono." - dlaczego? Smile
Właśnie dla testu kiedyś podłączyłem klawisz pod wejście Phono biorąc pod uwagę, że ma większą czułość - efekt był taki, że wzmacniacza nie musiałem tak mocno rozkręcać no i raz przy wyciąganiu kabla nabawiłem się uszkodzenia głośnia wysokotonowego w kolumnie Smile.
Wejście phono, oprócz dodatkowego przedwzmacniacza, najczęściej ma korekcję RIAA, co znacznie wpłynie na barwę.

Hardware: Roland FA 08, Kurzweil PC361, Yamaha DGX-670, Arturia Beatstep, Focusrite Scarlett Studio 2nd Gen., Behringer XR18, Native Instruments Komplete Audio 6, JBL LSR 306p
Software: Native Instruments Komplete 13, Arturia V Collection 8, Hauptwerk, Yoshimi, ZynAddSubFX, Addictive Keys Studio Grand
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Podłączenie Sp6 Kurzweil do domowego Audio. - przez zagoor - 20.01.2021, 15:26

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sp6 vs Sp6-7 krumar 4 3,310 11.09.2021, 12:19
Ostatni post: pawelsz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS