Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie
24.11.2020, 21:54,
#1
Wsparcie
Jest na tym forum wsparcie na smartfony? Póki co widzę formę na komputer, korzystając z telefonu jest to trochę utrudnione.

Odpowiedz
05.09.2021, 12:38,
#2
RE: Wsparcie
(24.11.2020, 21:54)Marcinek3331 napisał(a): Jest na tym forum wsparcie na smartfony? Póki co widzę formę na komputer, korzystając z telefonu jest to trochę utrudnione.
nie ma, pisałem o tym kiedyś na forum, ale cisza na ten temat
przydałoby się wsparcie przez apke tapatalk w smartphonie

Odpowiedz
07.09.2021, 17:47,
#3
RE: Wsparcie
Szczerze mówiąc przy tej, w sumie małej popularności chyba nie bardzo komukolwiek chce się włączyć dodatkowe funkcjonalności. Mam tylko nadzieję że robiona jest systematycznie kopia bazy Wink

Odpowiedz
07.09.2021, 18:48,
#4
RE: Wsparcie
Przede wszystkim cieszmy się, że forum nadal działa i że nie ginie w gąszczu spamu jaki tu już był.

Yamaha P-515, Korg SV-2 73, Kurzweil PC4-7
Odpowiedz
07.09.2021, 21:59,
#5
RE: Wsparcie
Po aktywności na forum właściciela forum domyślam się że nie chodzi mu po głowie rozszerzanie funkcjonalności forumWink
Mam też nadzieję że pamięta o robieniu kopii bazy danych forum Wink
Dobrze że udało się pozbyć spamerów i botów bo z trudem znajduje czas na zabieranie tu głosu a jak bym jeszcze miał czyścić je ze spamu tak jak to było konieczne kiedyś to by trzeba było dodać jakiegoś moderatora bo jedyny jaki był po za mną tez przestał tu zaglądać.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS