Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
29.01.2020, 02:09,
#5
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Panowie.
Jak może wiecie albo może i nie, próbowałem swego czasu jako moderator a potem jako administrator reanimować te forum i zrobiłem co mogłem. Zainwestowałem sporo czasu, żeby je oczyścić z tego spamu (około 7300 sztucznych kont) ale bezskutecznie, ponieważ powstawały kolejne i następne. Konieczna jest interwencja informatyka na serwerze forum a to było po za moimi możliwościami.

Obecnie na Facebooku pawelsz umieścił taką informację dla naszego administratora (hammond) na ten temat, za co serdeczne dzięki więc jeszcze pali się ostatnie światło nadziei na uratowanie forum. Może Paweł (hammond) jednak to zrobi.

P. S.
Z powodów głównie służbowych ale też w celu uzyskiwania wielu innych informacji, założyłem konto na Facebooku i nie mam problemu z ukryciem własnej prywatności, bo najzwyczajniej nic nie publikuję na swoim profilu z własnego życia prywatnego więc nawet i tam można być całkiem incognito.

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika) - przez Rychubil - 29.01.2020, 02:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS