Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
29.01.2020, 12:09,
#7
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Przyznam że i dla mnie to forum jest czymś ważnym. Sporo tu poświęciłem czasu i energii. Dla mnie to takie kompendium wiedzy i w żaden sposób nie można tego porównać do jakiegoś Facebookowego odpowiednika, gdzie liczą się krótkie komentarze i "polubienia"

Praktycznie każdy dzień rozpoczynałem od zaglądania na forum czy jest jakiś nowy temat, choć nie za każdym razem się loguję. Loguję się gdy chcę coś napisać.

Myślałem o tym żeby zadzwonić do Pawła i zaproponować przypięcie mi funkcji moderatora lub administratora. Myślę że zgodziłby się bo miałby kłopot ze sprzątaniem z głowy. Miałem na tyle czasu i chęci że nie przeszkadzało by mi codzienne usuwanie spamu wraz ze śmieciowymi kontami.
Niestety ostatnio bardziej muszę martwić się o własne zdrowie niż o losy forum. Większość czasu spędzam w szpitalach, wypisują mnie z jednego i zaraz idę leżeć do innego. Jednocześnie sprzedaje instrumenty, osprzęt i inne rzeczy których sprzedaż pozwoli odzyskać trochę kasy.
Nie jest moim celem użalanie się nad sobą, jednak zobaczyłem ten wątek i poczułem potrzebę wytłumaczenia się.
Jak napisałem na początku trochę mi zeszło czasu na tym forum, trochę nabazgrałem postów, dlatego uznałem że powinienem coś napisać w tak ważnym da tego forum wątku.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika) - przez Valtari - 29.01.2020, 12:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS