Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
29.01.2020, 14:17,
#8
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Też uważam że szkoda aby forum upadło bo nie wiem czy macie podobne zdanie ale to forum jest moim zdaniem najlepsze wśród polskojęzycznych o tej tematyce. Prześledziłem kilka razy inne i na żadnym nie założyłem konta bo widać po wpisach że nic się tam nie dzieje, pytania i prośby o pomoc w dużym stopniu pozostają bez odpowiedzi i generalnie poziom niższy.
Tu jest zupełnie inaczej.
Nie znam się na zarządzaniu forum ale myślę że niezłym rozwiązaniem było by wprowadzenie np "SuperUser" (wymyślona nazwa) czyli nie moderator a zwykły użytkownik z dodanym uprawnieniem do usuwania postu. Dżentelmeńska umowa że taki SuperUser może usuwać tylko posty obcojęzyczne nie na temat i nie związane z tematyką forum (generalnie spam) a resztę powinien ogarniać moderator/administrator. Można jeszcze rozważyć czy taki Super user mógł by usunąć też konto które generuje spam.
Takie usunięcie spamu wiele czasu pewnie nie zajmie więc nadanie takiego uprawnienia kilku stałym bywalcom tego forum może załatwi sprawę bo może poświęcenie raz na jakiś czas kilku dodatkowych minut rozwiązało by problem.

Valtari: zdrowia życzę!!!

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika) - przez bestspec - 29.01.2020, 14:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS