Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
31.01.2020, 10:38,
#20
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Kochani przepraszam, że mnie tu nie było. W tym roku (czyt. Poprzednim) było dla mnie wiele wyzwań nawet zdrowotnych, ale to nie jest powód do usprawiedliwienia. Rozpocząłem budowę studia, gdzie w natłoku zajęć codziennych wszystko musiałem robić po 1h. Wiecie, że tak się nie da Smile
Szukając pomocy u mojego administratora, który postawił forum i powiedział „działaj” bo on nie ma czasu (nie dziwie się i nie mam pretensji).
Wiem, że były tu osoby chętne do ogarnięcia tego i prosiły mnie o różne rzeczy, a mój administrator się spóźniał z rozwiązaniami i nie dostarczał ich, co skutkowało delikatnym zdenerwowaniem kolegów i również im się nie dziwie. Szczerze to myślałem, że to forum upadło, bo FB wszystko przejął, gdzie komunikacja jest błyskawiczna, ale widzę, że trzeba to wszystko zebrać do kupy i naprawić.
Dziękuję za zrozumienie, bo nie jest łatwo nagrywać recenzje, poznawać sprzęt, składać filmy, pisać i moderować.
Forum potrzebuje Waszej pomocy, bo to, że ja również to wiecie już sami :-)
Z tym, że ja nie wiem nawet gdzie moje forum wisi, a o instalowaniu pluginów do niego nie mam pojęcia. Sam ostatnio rozwaliłem inną stronę bo Wordpress pragnął zmian i zasugerował by kliknąć update :-)
Jestem muzykiem, a nie informatykiem, więc niestety muszę prosić o to innych.
Postaram się to jakoś naprawić i faktycznie widzę, że wysunęły się osoby które mogą pomóc.
Logując się na forum mam jakieś wiadomości nieodczytane a mój mail nawet mnie o tym nie powiadomił, ale dziennie otrzymuje 300 maili spamu :-( To jest ta cena „popularności portalu”. Kiedy jestem na wyjeździe i nie zaglądam przez dwa dni w skrzynkę, to jest dramat i zdarzy się coś przeoczyć.
Jeszcze raz serdecznie przepraszam i wracamy do gry Smile tylko pomóżcie bo popularność tego forum spadła na mnie nieoczekiwanie jak kariera na Zenka :-) on sobie poradził, a ja ... sami widzicie Smile

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika) - przez hammond - 31.01.2020, 10:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS