Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
01.02.2020, 19:24,
#43
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Nie już mam dwa i to samo.

Przy okazji odkryłem czemu mam ten komunikat o błędzie z połączeniem z serwerem muzykuj - bo poprostu moje konto mie ma uprawnień do plików serwera. Swoje forum sam założyłem więc automatycznie mam. Próbowałem się połączyć z serwerem muzykuj w taki sam sposób jak robię to na swoim aby wrzucić plugin i wypisuje że nie mam uprawnień

EDIT:
Zainstalowałem już wszystkie pluginy od spamu o których wyżej pisałem i teraz potestuje czy plugin Plugin Uploader jest przydatny i popatrzę co wniosły i jakie sa ustawienia w pluginach od spamu.

Edit:
Pierwsza awaria. Jeden z pluginów a konkretnie o nazwie Bot Protaction powoduje błąd ale objawia się on tym że nie działają pozostałe pluginy a w panelu admina w zakładce Plugins jest o tym informacja i nawet w której linii kodu jest błąd i jaki (pewnie jest przestarzały i niekompatybily w jakimś stopniu z najnowszym systemem - jest tam napisane co i jak ale nie mam czasu aby się zagłębiać i próbować go uruchomić więc na razie idzie w odstawkę). Nie powoduje to po za tym żadnych innych skód w działaniu tzn forum jest dostępne i działa. Po wywaleniu tego pluginu od razu reszta pluginów zaczyna działać.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika) - przez bestspec - 01.02.2020, 19:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS