Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
01.02.2020, 20:12,
#46
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Plugin Uploader działa bardzo fajnie. Przy jego aktywacji jest konieczność wprowadzenia dodatkowego hasła które jest przypisane do admina uruchamiającego plugin a hasło to musi być inne od wszystkich innych haseł tego admina (do konta, do bazy danych i do serwera). Jeśli dobrze zrozumiałem opis to inni admini nie mają dostępu do możliwości korzystania z pluginu chyba że będą znać to hasło (to zabezpieczenie na wypadek gdyby ktoś wykradł dane konta admina to i tak tym pluginem nic nie doinstaluje). Plugin Uploader instaluje pluginy z lokalnego komputera albo z podanego adresu URL gdzie jest jakiś plugin i oczywiście przy próbie instalacji jesteśmy pytani o to dodatkowe hasło.
Zainstalowałem w ten sposób jeszcze jeden plugin od spamu i poszło gładko.

(01.02.2020, 19:55)pawelsz napisał(a): To się pewnie przez Pawła musisz skontaktować z "technicznym" administratorem muzykuj, o którym pisał. Można zrobić kopię zapasową forum na wypadek niepowodzenia aktualizacji silnika?
W każdym razie na testowym forum konto założyłem, poznasz mnie po podobnej nazwie.

Najprostrzym i najpewniejszym chyba sposobem kopi forum jest skopiowanie przez FTP całej zawartości forum. Widać że na serwerze Muzykuj jest dodatkowy folder o nazwie "Forum" i w nim jest cała zawartość (widać to po adresie strony http://www.muzykuj.com/forum/ - ja u siebie wrzyciłem wszystko do katalogu głównego więc u mnie nie ma /forum/)
Z poziomu panela admina można zrobić kopię bazy danych forum ale nie wiem czy to tożsame z kopią całego forum.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika) - przez bestspec - 01.02.2020, 20:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS