Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
10.03.2020, 21:44,
#61
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Nie było botów bo okazało się że rejestracja nie działała. Szablon graficzny forum jest przestarzały i dawno porzucony (już nie wspierany) i powoduje więcej problemów niż by się mogło wydawać bo również rejestracja nie działała z powodu szablonu i musiałem poprawić trochę kodu. Jest to mega czasochłonne a jak pomyślę ile przycisków nie działa i też to ręcznie trzeba naprawiać (nie wiem czy wszystko się da). Drugą przyczyną zablokowania możliwości rejestracji był plugin od Captcha który trzeba wypełnić przy rejestracji. Plugin też jest przestarzały i nie wspierany a do tego niekompatybilny z nowym silnikiem forum więc trzeba poszukać jakiegoś aktualnego na czasie jeśli chcemy captcha przy zakłądaniu konta bo w standardzie forum tego nie ma i jest tylko pytanie zabezpieczające (captcha trzeba sobie dodać). Forum było przestarzałe i pewnie od startu nie uaktualniane więc teraz po aktualizacji wychodzą problemy z niezgodnościami itp.
Najlepszym sposobem przywrócenia przycisków itp będzie zmiana szablonu graficznego i pracuję nad tym w wolnych chwilach na wersji testowej forum.
Aktualnie przy zakładaniu nowego konta nowy użytkownik jest sprawdzany pod względem adresu e-mail i IP w bazie narzędzia Stop Forum Spam oraz jest konieczność odpowiedzi na pytanie zabezpieczające i jak poprzednio ma wysłane hasło na e-mail do pierwszego logowania.

Od teraz liczymy ile założy się nowych kont;-) i mam nadzieję nie botów.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika) - przez bestspec - 10.03.2020, 21:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS