Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
16.03.2020, 19:09,
#90
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(16.03.2020, 14:31)Valtari napisał(a): Myślę że nie ma co narzekać na to co aktualnie mamy, dodać punkt do reputacji pewnie można w inny sposób, zgłosić kogoś to można po prostu napisać na priv do administratora.
Przyznaję że z obawą podchodzę do jakichś większych zmian, nie chciałbym zobaczyć napisu "prace administratorskie" i brak możliwości wejścia na forum przez dłuższy okres Smile

Ciekawa informacja jest na samym dole głównej strony forum. Otóż 13 marca było jednocześnie online 376 użytkowników ! Jakoś trudno mi to sobie wyobrazić, jakiś zmasowany atak.

Oczywiście, że nie należy narzekać. Natomiast wyjście z wyborem czegoś nowego może być długofalowo korzystniejsze. Ale podejrzewam, że na pewno można to zrobić później. Natomiast bardziej interesuje mnie to po co w ogóle całe zamieszanie się odbyło. Mamy 760 użytkowników, wow. Było jakieś ponad 4000. Czyżby główna zmora forum została pokonana? Smile

Yamaha P-515, Korg SV-2 73, Kurzweil PC4-7
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika) - przez pawelsz - 16.03.2020, 19:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS