Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
16.03.2020, 22:22,
#95
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(16.03.2020, 20:13)Valtari napisał(a): Cała ta akcja była między innymi po to żeby usunąć śmieciarzy. Sama obecność botów, którzy po zarejestrowaniu nie wykazywali żadnej aktywności chyba nie jest groźna, ale nie wiem czy zauważyłeś czasami serię dziwnych wpisów, często w obcym języku i kompletnie nie na temat. Tego było bardzo dużo i często, ale były kasowane na bieżąco, więc można było przeoczyć i nie zauważyć jak częsty to był proceder.
Nie raz Rysiek mi mówił że usunął w nocy kilka czy kilkanaście wpisów, rano nikt już tego nie widział bo było już posprzątane.
Więc zaczęło się od prób uszczelnienia forum, utrudnienia i weryfikacji "osób" chcących się zarejestrować.
Inna sprawa, ale to już tylko moje domysły, że gdyby dalej nic nie robić z tym forum to możliwe że z czasem stało by się nie stabilne i może groziła by utrata kontroli nad jego funkcjonowaniem.
Jeśli mylę się w tym temacie to proszę o sprostowanie Smile

Valtari, to że było tyle tych śmieci postowych zupełnie nie na temat to ja doskonale wiem, bo sam o tym pisałem na grupie facebookowej.

Yamaha P-515, Korg SV-2 73, Kurzweil PC4-7
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika) - przez pawelsz - 16.03.2020, 22:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS