Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
16.03.2020, 19:13, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.03.2020, 19:15 przez pawelsz.)
#91
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Swoją drogą captcha plus te nietypowe pytania, szczególnie w języku polskim, stanowią dla botów chyba nieprzekraczalną barierę.

Edit: da sie naprawić łączenie postów napisanych przez jednego usera jeden pod drugim w krótkim czasie?

Yamaha P-515, Korg SV-2 73, Kurzweil PC4-7
Odpowiedz
16.03.2020, 20:13,
#92
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Cała ta akcja była między innymi po to żeby usunąć śmieciarzy. Sama obecność botów, którzy po zarejestrowaniu nie wykazywali żadnej aktywności chyba nie jest groźna, ale nie wiem czy zauważyłeś czasami serię dziwnych wpisów, często w obcym języku i kompletnie nie na temat. Tego było bardzo dużo i często, ale były kasowane na bieżąco, więc można było przeoczyć i nie zauważyć jak częsty to był proceder.
Nie raz Rysiek mi mówił że usunął w nocy kilka czy kilkanaście wpisów, rano nikt już tego nie widział bo było już posprzątane.
Więc zaczęło się od prób uszczelnienia forum, utrudnienia i weryfikacji "osób" chcących się zarejestrować.
Inna sprawa, ale to już tylko moje domysły, że gdyby dalej nic nie robić z tym forum to możliwe że z czasem stało by się nie stabilne i może groziła by utrata kontroli nad jego funkcjonowaniem.
Jeśli mylę się w tym temacie to proszę o sprostowanie Smile

Odpowiedz
16.03.2020, 20:34,
#93
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
"Polskie" boty będą sobie radzić z captcha

http://www.muzykuj.com/forum/member.php?...&uid=25044

Odpowiedz
16.03.2020, 21:31,
#94
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
No i znowu cała robota poszła na marne. Znowu boty się rejestrują. Trafi mnie coś chyba Sad

bestspec - wysłałem Ci print screeny na maila. Nie usunałem go jeszcze, żebyś sam go zobaczył.

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
16.03.2020, 22:22,
#95
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(16.03.2020, 20:13)Valtari napisał(a): Cała ta akcja była między innymi po to żeby usunąć śmieciarzy. Sama obecność botów, którzy po zarejestrowaniu nie wykazywali żadnej aktywności chyba nie jest groźna, ale nie wiem czy zauważyłeś czasami serię dziwnych wpisów, często w obcym języku i kompletnie nie na temat. Tego było bardzo dużo i często, ale były kasowane na bieżąco, więc można było przeoczyć i nie zauważyć jak częsty to był proceder.
Nie raz Rysiek mi mówił że usunął w nocy kilka czy kilkanaście wpisów, rano nikt już tego nie widział bo było już posprzątane.
Więc zaczęło się od prób uszczelnienia forum, utrudnienia i weryfikacji "osób" chcących się zarejestrować.
Inna sprawa, ale to już tylko moje domysły, że gdyby dalej nic nie robić z tym forum to możliwe że z czasem stało by się nie stabilne i może groziła by utrata kontroli nad jego funkcjonowaniem.
Jeśli mylę się w tym temacie to proszę o sprostowanie Smile

Valtari, to że było tyle tych śmieci postowych zupełnie nie na temat to ja doskonale wiem, bo sam o tym pisałem na grupie facebookowej.

Yamaha P-515, Korg SV-2 73, Kurzweil PC4-7
Odpowiedz
17.03.2020, 01:38,
#96
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(16.03.2020, 19:13)pawelsz napisał(a): da sie naprawić łączenie postów napisanych przez jednego usera jeden pod drugim w krótkim czasie?

Niestety nie wiem co za to odpowiadało (pewnie jakaś opcja szablonu graficznego) a w ustawieniach z poziomu panela administracyjnego nie widzę nic podobnego.

(16.03.2020, 18:21)Valtari napisał(a): 452 osoby dzisiaj ! Ciekawe Smile

Skoro jednej nocy poleciało w kosmos 4000 kont spamerskich to te boty próbują się logować więc pewnie dlatego wzmożony ruch.
Konta spamerskie są zakładane przez dwa typy użytkowników:
Boty czyli programy które automatycznie próbują pokonać zabezpieczenia i założyć konto aby sczytywać jego zawartość (do pozycjonowania reklam), wyłudzać e-maile użytkowników itp i handlować tymi danymi oraz do wstawiania reklam na forum.
Druga grupa to fizyczne osoby których pracą jest wertowanie informacji i robią to samo co automaty tylko przed nimi się nie uchronimy bo pokonają Captcha i odpowiedzą na pytanie (zapewne słyszeli o google translate ;-) )

Podsumowując nie ma takiego zabezpieczenia Captcha + dodatko we pluginy, którego by się nie dało przejść tym bardziej że to forum jest na prywatnym serwerze a nie w firmie hostingowej gdzie odpłatnie są prowadzone usługi antyspamerskie przez dostawcę usługi itp oraz nie korzystamy z żadnych płatnych narzędzi zabezpieczających forum jakie są dostępne itp. A jakie skuteczne są np darmowe antywirusy to wszyscy wiemy - coś tam czasem wychwycą ale nie ma porównania do płatnych wersji.

Można dodać do regulaminy forum (jeśli ktoś to w ogóle czyta) że jest obowiązek przywitania się po założeniu konta np w ciągu max 7 dni i jeśli sie to nie odbędzie to konto będzie mogło być uznane z spamerskie/bot i może zostac usunięte. Taki pomysł mi przyszedł ale nie wiem czy to coś pomoże.

(16.03.2020, 21:31)Rychubil napisał(a): No i znowu cała robota poszła na marne. Znowu boty się rejestrują. Trafi mnie coś chyba Sad

bestspec - wysłałem Ci print screeny na maila. Nie usunałem go jeszcze, żebyś sam go zobaczył.

Daj im trochę pożyć bo nawet nie zdążę zobaczyć co się dzieje ;-) Widzę tylko jedno nowe konto założone dzisiaj ;-)

Może dopuśćmy możliwość że czasem ktoś założy konto i nie od razu coś napisze? ;-)

W temacie szablonu graficznego to pisałem już wcześniej że jeśli ktoś chce zobaczyć kilka przykładowych skórek jak wyświetlają nasze forum to żeby się zgłaszać na PW.
Pawelsz już przetestował.
Z obecnym szablonem jest problem z tym że od bardzo dawna bo 2012 r nie jest juz wspierany więc przy każdej aktualizacji silnika forum w których dojda nowe funkcjonalności to ich nie zobaczymy a i sie pewnie wiele rzeczy będzie wykrzaczać bo nikt już nie wyda wersji tego szablonu pod nową wersję silnika. Inne popularne obecnie szablony graficzne są aktualizowane przez ich wydawcę po każdym ukazaniu się nowej wersji silnika (jeśli zmiany tego wymagają) czego u nas będzie zawsze brakować.

Ja już bez dostępu do serwera więcej nic raczej z obecnego szablonu nie wyciągnę.

Wgranie nowych szablonów to nic groźnego i nie trzeba zawieszać działalności forum itp. Mało tego jak jest wgranych kilka szablonów to jeden jest ustawiony za domyślny, a każdy użytkownik indywidualnie (jeśli włącze taka opcję) może korzystać z szablonu jaki mu się najbardziej podoba więc jak ktoś chce będzie mógł pozostać przy obecnym itd.
Nawet teraz każdy może się przełączyć z Kodi (obecny szablon) na Default (standardowy szablon) i robi się to w panelu użytkownika.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
17.03.2020, 02:07,
#97
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(17.03.2020, 01:38)bestspec napisał(a): Może dopuśćmy możliwość że czasem ktoś założy konto i nie od razu coś napisze? ;-)

Nie ma problemu, tylko po co trzymać bota, skoro po jego nicku i mailu od razu widzę, że to bot a nie potencjalny user? Trzeba wyciąć chwasta i tyle.

(17.03.2020, 01:38)bestspec napisał(a): ... każdy użytkownik indywidualnie (jeśli włącze taka opcję) może korzystać z szablonu jaki mu się najbardziej podoba więc jak ktoś chce będzie mógł pozostać przy obecnym itd.

Fajnie byłoby mieć możliwość włączenia swojego ulubionego szablonu. Mnie się bardzo podoba szablon Dark Rolleyes

P.S. bestspec - czy mógłbyś zmienić mi kolor czcionki mojego nicka, bo ten róż, to Ja cię proszę, nie zbyt mi się kojarzy Undecided

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
17.03.2020, 06:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.03.2020, 06:45 przez Valtari.)
#98
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Rysiek, to jest jasny fiolet Smile

Pawelsz jak nie mam facebooka więc nie wiem co tam pisałeś na jakiejś grupie. Założyłem że forumowicze mogą nie wiedzieć ile było tu syfu, bo Rysiek często czyścił forum w nocy i rano jak ktoś zajrzał to było już czysto.

Odpowiedz
17.03.2020, 09:33,
#99
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Dzisiaj kolejne boty:

http://www.muzykuj.com/forum/showthread....9#pid16589

Jest jeszcze jeden "outofhome" ale nie mogę go otworzyć z panelu forum (tylko z panelu admina).

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
17.03.2020, 10:20,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Wczoraj zauważyłem drobne zmiany graficzne których sam nie robiłem. Okazało się że "informatyk" coś próbował naprawić bo Paweł się odezwał i to napisał.
Boty zaczęły się przedostawać właśnie w tym czasie więc może coś nie działa. Trzeba sprawdzić przedewszystkim czy działa captcha przyzakładaniu konta

Rychu podaj RAL jaki ci ustawić ;-)

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
17.03.2020, 10:22,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(17.03.2020, 10:20)bestspec napisał(a): Rychu podaj RAL jaki ci ustawić ;-)

Co to RAL?
W każdym razie niech będzie zielony lub niebieski ale nie jakiś róż czy fiolecik Confused

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
17.03.2020, 11:12,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(17.03.2020, 10:22)Rychubil napisał(a):
(17.03.2020, 10:20)bestspec napisał(a): Rychu podaj RAL jaki ci ustawić ;-)

Co to RAL?
W każdym razie niech będzie zielony lub niebieski ale nie jakiś róż czy fiolecik Confused

RAL to kod koloru np jak kupujesz farby z mieszalnika w Castoramie ;-)
np RAL9006 to szary metaliczny ;-)

Masz teraz zielony. Można to ustawiać w panelu admina więc jak chcesz pokombinować z kolorami to ci podam gdzie jak chcesz.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
17.03.2020, 11:31,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(17.03.2020, 11:12)bestspec napisał(a): Masz teraz zielony. Można to ustawiać w panelu admina więc jak chcesz pokombinować z kolorami to ci podam gdzie jak chcesz.

Taka może fanaberia z mojej strony ale ulżyło mi nieco. Dzięki, teraz mi się podoba Wink

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
17.03.2020, 11:32,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Sprawdziłem rejestrację i Captcha działa. Dodałem sprawdzanie rejestracji w nartrzędziu Stop Forum Spam bo domyślnie to było wyłączone więc może coś pomoże (oby nie utrudniało zakładania właściwych kont)

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
17.03.2020, 14:58,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(17.03.2020, 11:12)bestspec napisał(a): Masz teraz zielony. Można to ustawiać w panelu admina więc jak chcesz pokombinować z kolorami to ci podam gdzie jak chcesz.

Taka może fanaberia z mojej strony ale ulżyło mi nieco. Dzięki, teraz mi się podoba Wink

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
17.03.2020, 16:05,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(17.03.2020, 14:58)Rychubil napisał(a):
(17.03.2020, 11:12)bestspec napisał(a): Masz teraz zielony. Można to ustawiać w panelu admina więc jak chcesz pokombinować z kolorami to ci podam gdzie jak chcesz.

Taka może fanaberia z mojej strony ale ulżyło mi nieco. Dzięki, teraz mi się podoba Wink

Jak mi w firmie chcieli wymienić iphone na nowy ale złoty to też nie przyjąłem i kazałem załatwić srebrny lub czarny;-)

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
20.03.2020, 21:40,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Niniejszym zakończyłem prace na poprawą działania obecnego szablonu graficznego.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
20.03.2020, 22:23,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(20.03.2020, 21:40)bestspec napisał(a): Niniejszym zakończyłem prace na poprawą działania obecnego szablonu graficznego.

SUPER robota Smile

Kawai VPC1, Pianoteq 6 PRO, Synthogy Ivory II, GarageBand, Roland Quad Capture, Neumann KH120, Grado SR225i
Odpowiedz
20.03.2020, 22:27,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Tylko że nic nowego od kilku dni nie zrobiłem bo już nie mam jak z powodów o których pisałem wcześniej. Nic więcej już nie poprawię. Widocznie tak ma być.

W wolnych chwilach może coś wymyślę z inną szatą graficzną

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
21.03.2020, 18:24,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Super bestspec. Już jest dobrze, jak będzie lepiej to tylko się cieszyć. Najważniejsze żeby nie przybywało śmieci na forum.

Yamaha P-515, Korg SV-2 73, Kurzweil PC4-7
Odpowiedz
21.03.2020, 18:35,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Śmieciarze niestety nadal się przedzierają, choć już nie tak intensywnie. Ostatnio był jakiś wpis w języku angielskim o butach Nike

Odpowiedz
21.03.2020, 21:06,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Bez uprawnień do serwera ja już więcej nic nie poradzę. Tzn mogę sobie na serwerze testowym pokombinować z nowymi skórkami i je wstępnie podszykować ale ani nie wrzucę tego na serwer forum ani nic nie doinstaluję. Tak że ..

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
21.03.2020, 21:36,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Jednak nie przedostaje się już tyle botów co wcześniej. Są jakieś pojedyncze przypadki ale nie atakują po kilkadziesiąt dziennie, więc starania pomogły. Odwaliłeś kawał roboty !

Odpowiedz
21.03.2020, 21:39,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Dodatkowo przeczytałem że w pytaniach najlepiej aby były w odpowiedziach typowo polskie znaki (wiedziałem że trudniej złamać pytanie botom jak odpowiedzią jest polskie słowo ale tu nie chodzi tylko o słowo ale też typowe tylko dla nas litery) bo jak te znaki są to botom trudniej złamać odpowiedź więc zmieniłem wcześniejsze pytanie aby odpowiedziami były słowa np "kątówka" (tego akurat nie użyłem ale dla przykładu "ą" i "ó"). Dodałem więcej pytań i teraz jest ich dziesięć (nie chcecie pomóc i nikt mi żadnej propozycji nie nadesłał;( ).

Logi z pytań są takie na każde z 4 dotychczasowych było około 2700 zapytań ale tylko średnio 7-8 poprawnych odpowiedzi więc widać że pytania są całkiem dobrą zaporą, a teraz myślę będą jeszcze trudniejszą do pokonania.

Zobaczymy

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
21.03.2020, 22:30,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Oby te pytania nie okazały się zaporą nie do przejścia dla chcących poradzić się w sprawie wyboru instrumentu Big Grin

Odpowiedz
21.03.2020, 22:36,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(21.03.2020, 22:30)Valtari napisał(a): Oby te pytania nie okazały się zaporą nie do przejścia dla chcących poradzić się w sprawie wyboru instrumentu Big Grin

przetestuj;-)

Zakładam że ktoś kto szuka to pomocy będzie w stanie odpowiedzieć jakie to zwierzę na "ż" jest uważane za wolne? ;-)

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
21.03.2020, 22:41,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Ale nie wolno zakładać podwójnych kont, podwójna osobowość jest niedozwolona Smile

Odpowiedz
21.03.2020, 22:47,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
(21.03.2020, 22:36)bestspec napisał(a): Zakładam że ktoś kto szuka to pomocy będzie w stanie odpowiedzieć jakie to zwierzę na "ż" jest uważane za wolne? ;-)

A no to wiadomo że żarłacz biały Smile

Odpowiedz
21.03.2020, 23:04,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Jak wiecie wiele naszych botów zakładała tylko konta i w sygnaturach mieli wpisane wiadomości reklamowe i linki do stron a nigdy niczego nie napisali. Czytałem że zniechęcająca jest opcja że sygnaturę można sobie utworzyć tylko po wskazanej w ustawieniach ilości postów. W tej chwili ustawiłem że zwykły użytkownik po zarejestrowaniu będzie miał możliwość utworzenia sobie sygnatury dopiero po napisaniu pierwszego postu bo zakładam że jak się przywita to będzie OK (ale piszący bot uzyska to prawo po napisaniu pierwszej reklamy więc jest to zniechęcające tylko dla tych milczących ale ich było co najmniej 90%). Można tą liczbę minimum postów zwiększyć jak chcecie. Czekam na sugestię.

Coś tam już też powstaje:

[Obrazek: 49684736477_366aa2207f_k.jpg]

Mniejsze:

[Obrazek: 49683916913_3760eaec5a_b.jpg]

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
21.03.2020, 23:11,
RE: Tonący okręt bez kapitana (ba, nawet bez sternika)
Myślę że to dobry pomysł, chociaż nie rozumiem jakie korzyści płyną z takiej reklamy której nikt nie zobaczy. Boty się logowały i żadnych komentarzy, to kto niby miał zobaczyć link do reklamy.

Zwiększanie ilości postów chyba nic nie da, bo nawet jeżeli zwiększy się ją do powiedzmy trzech, to link reklamowy można umieścić już w pierwszym poście w jego treści zamiast w stopce. Więc stopka po jednym poście chyba jest wystarczająca, zakładając że boty jednak nie zrobią żadnego wpisu.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS