Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stacja robocza z funkcjami aranżera
15.02.2020, 22:40,
#1
Stacja robocza z funkcjami aranżera
Cześć,

Szukam instrumentu dowolnej firmy, spełniającego dość konkretne oczekiwania do gry na żywo/improwizacji/komponowania.

Generalnie zadowala mnie każdy kombajn typu Montage, Kronos, Fantom, ale brakuje mi w trybie pattern mechanizmów Genos/Pa - nagrania fazy w danym kluczu oraz ustawienie że ta fraza podlega dopasowaniu do aktualnie zeskanowanego z klawiatury akordu (tak jak wszystkie style w keyboardach).

Jednocześnie nawet te topowe keyboardy jak Genos mają co najwyżej tryb programowania nowego stylu kawałek po kawałku, a to mnie nie urządza. Idealny do robienia w locie jest chociażby clip seq z Fantoma, gdzie można zbudować utwór w całości od zera na oczach (uszach) ludzi, bez zatrzymywania i skakania po funkcjach, tylko jak sprawić by nagrana np. w 4 taktach partia basu zaczęła podążać harmonicznie za późniejszymi akordami na klawiaturze...

Czy ktoś spotkał się z takim instrumentem lub uzyskał funkcjonalność "styli" w inny sposób na typowych workstation?

Pozdrowienia,
H

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Stacja robocza z funkcjami aranżera - przez haggridd - 15.02.2020, 22:40

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Yamaha MOXF8 vs Roland FA08 lub inna stacja robocza Maestro 12 20,870 05.07.2018, 12:49
Ostatni post: Valtari
  Budżetowa mobilna stacja robocza. Co wybrać? hoiraq 8 13,829 12.05.2018, 20:23
Ostatni post: hoiraq
  pianino cyfrowe z funkcjami keyboardu bart1001 9 26,017 26.08.2015, 11:06
Ostatni post: bart1001

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS