Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kawai MP7SE / MP11SE / Nord Piano 4 / Nord Grand
13.05.2020, 21:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.05.2020, 21:16 przez shallya.)
#20
RE: Kawai MP7SE / MP11SE / Nord Piano 4 / Nord Grand
(13.05.2020, 16:34)Rychubil napisał(a): No właśnie - można! BRAWO!!! Gratuluję konsekwentnego i asertywnego działania  Smile

Niech to będzie przykład dla każdego przyszłego nabywcy instrumentu w Polsce, którego jakiś pazerny przedstwiaciel straganiarz w taki sam, ignorancko egoistyczny sposób będzie chciał potraktować. NIE handlarzyno! Bierzesz za to kasę, to wywiązuj się z umowy od A do Z!

Kiedy przeczytałem poprzedni wpis o propozycji nakładki, która już była w wyposażeniu, to mi tak ręce opadły, że nie byłem w stanie nic napisać. Jednak przeszło mi przez myśl napisanie maila do głównego przedstawiciela w Szwecji, no i proszę, machina zadziałała  Smile  Jak się pójdzie do samej "góry", to wówczas Ci na niższych szczeblach zaraz inaczej śpiewają. No i to jest uczciwe rozwiązanie problemu - wymiana uszkodzonego elementu a nie jakiś pic na wodę i fotomontaż.
Już trochę się naczytałem o przedstawicielswie norda w Polsce i za każdym razem odechciewa się z nimi jakiegokolwiek kontaktu. Sam kiedyś ich zapytałem o szczegół techniczny klawiatury nord piano 2, to udzielili mi błędnej odpowiedzi - tragedia! Nic nie wiedzą i nic nie chcą jak nie muszą.

No proszę.. a dałabym sobie rękę uciąć, że tam to muszą być techniczni fachowcy... Po tym jak dostałam paczkę z osłoną przeciwkurzową napisałam też maila do dystrybutora w UK, który zasugerował, że dystrybutor w Polsce powinien zająć się wymianą panelu, a jeśli takie załatwienie sprawy się nie powiedzie to wtedy kontaktować się także ze Szwecją.

Na temat osłony importer w PL przekazał info do sklepu, że mieli instrumenty z kilku dostaw, w ostatniej już nie było 'nakrywek', a w poprzednich były. Nie wnikam już głębiej w temat. Ważne, że będzie zrobione.

Yamaha B2 SC2, Roland Juno-DS 88, VST: Synthogy Ivory II Grand Pianos, EastWest Quantum Leap Pianos, Imperfect Samples’ Fazioli Concert Grand, Galaxy Vintage D
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kawai MP7SE / MP11SE / Nord Piano 4 / Nord Grand - przez shallya - 13.05.2020, 21:08

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dobre piano, ale też synth dominujacygrzesiek26 0 162 25.01.2024, 04:20
Ostatni post: dominujacygrzesiek26
  Kawai CN301 vs CA49 - co wybrać? Toluen 1 787 23.06.2023, 15:25
Ostatni post: pawelsz
  Pierwsze piano cyfrowe dla amatorów gosciu_co_zaczyna 7 2,222 17.03.2023, 09:29
Ostatni post: gosciu_co_zaczyna
  Kawai VPC 1 czy coś innego??? accordiola 2 1,227 01.01.2023, 10:16
Ostatni post: shallya
  Yamaha czy Kawai Ravemag 3 1,717 26.10.2022, 16:02
Ostatni post: Valtari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS