Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hejka! Z tej strony Ginewra :)
26.08.2020, 11:14,
#1
Hejka! Z tej strony Ginewra :)
Bardzo serdeczne "dzień dobry" życzę Smile
Jestem osobą, która głównie uwielbia śpiewać, ale ileż można śpiewać jednogłosowo a capella? Kiedyś próbowałam gry na gitarze akustycznej, ale palce powiedziały stanowcze "nie", a sama zaczynałam gubić rytm, gdy dołączałam ze śpiewem. Było to lata temu, więc niejako zaczynam na nowo - bo na pianinie też kiedyś chciałam grać,  a teraz mam możliwość, by wziąć się za to na poważnie, choć od zera (ja nawet nut nie umiem czytać Big Grin ). Zarejestrowałam się na forum głównie ze względu na poszukiwanie "tego pierwszego sprzętu", ale pewnie zostanę na dłużej, bo zdążyłam zauważyć, że są tu też przydatne materiały do nauki i całkiem, całkiem sympatyczna atmosfera.

A na koniec - panie Pawle, dziękuję jeszcze raz za pomoc przy rejestracji Smile

Pozdrawiam Cię, czytaczu, serdecznie!

Odpowiedz
26.08.2020, 12:34,
#2
RE: Hejka! Z tej strony Ginewra :)
Serdecznie witamy na forum Wink

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
26.08.2020, 12:35,
#3
RE: Hejka! Z tej strony Ginewra :)
Witamy i cieszymy się że udało się pokonać trudności związane z zarejestrowaniem się na forum

Odpowiedz
26.08.2020, 23:29,
#4
RE: Hejka! Z tej strony Ginewra :)
Witam Administratora i Maniaka klawiatury Big Grin Również się cieszę, że udało się tego smoka pokonać Smile

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hejka marcelmuz 3 11,915 02.05.2017, 23:06
Ostatni post: Rychubil
  Hejka :) zaneta.kieczko 13 19,429 10.03.2016, 08:27
Ostatni post: hammond
  Hejka keyboardzista 1 4,254 03.06.2015, 09:48
Ostatni post: hammond

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS