Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słaby sygnał
03.01.2014, 11:33,
#1
słaby sygnał
Mam od ok 2msc mx61 i co rzuciło się w oczy, słaby sygnał wyjściowy na słuchawki jak i na wyjścia main L/R. W menu global, jak i w poszczególnych programach, ustawione wszystko na full.
Pytanie do osób, które miały go pod ręką, czy też tak mieli, czy jest to jakaś wada fabryczna. Próbowałem na różnych słuchawkach i jest cicho. Na występach live, też rozkręcony mx praktycznie na full, jak i piec. Mam porównanie, bo miałem sporo klawiszy i nie musiałem aż tak rozkręcać wszystkiego.
Poza tym wszystko ok. Smile

Odpowiedz
08.01.2014, 00:39,
#2
RE: słaby sygnał
Witam

to nie jest wada. yamaha tak zrobila. ale wypuscila nowy upgrade systemu -i tam jest juz duzo glosniej.
wklejam linka, sam poczytaj.
ja sciagnalem, wgralem i gra Smile)))
polecam.
http://download.yamaha.com/search/detail...t_id=60810

pozdrawiam
Daniel

Odpowiedz
08.01.2014, 07:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.01.2014, 07:51 przez gofer.)
#3
RE: słaby sygnał
dxd, dzięki wielkie, już ściągam Smile
Jak nie poradzę sobie z wgraniem, to się do Ciebie odezwę Wink

Odpowiedz
08.01.2014, 15:11,
#4
RE: słaby sygnał
prosze !

mi podzialalo ! i faktycznie glosniej !!

tez mnie wkurzal ten slaby sygnal.
poza tym, instrument super !!! brzmi pieknie i wazy nieziemsko przyjemnieSmile
pozdrawiam

Odpowiedz
08.01.2014, 15:15,
#5
RE: słaby sygnał
Ja ją nazywam: " mała wariatka" Big Grin
nic nie praktycznie nie waży, a na przodach pogrom sieje Smile

Odpowiedz
08.01.2014, 15:55,
#6
RE: słaby sygnał
To prawda MX to hit sprzedażowy Yamahy.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
09.01.2014, 11:27,
#7
RE: słaby sygnał
Jest Panowie głośniej Big Grin
Dzięki wielkie dla dxd, aktualizacja jest banalnie prosta, jest opis w pobranym pliku.

Odpowiedz
17.10.2014, 14:57,
#8
RE: słaby sygnał
zrobiłem update, jest głośniej ale poziom przez usb nawet przy fortissimo i volume rozkreconym na maksa nie sięga nawet -5 w Samplitudzie. poza tym w zupełnie przypadkowych momentach instrument obecna mocno głośność na wyjściu LR, co ciekawe czasami wraca do poprzedniego poziomu o wypieciu i wpcieciu pedału sustain.
ktoś ma pomysły?

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS