Ankieta: Lubisz eurodance 90?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
100.00%
2 100.00%
Nie
0%
0 0%
Jest mi obojętne
0%
0 0%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eurodance 90
17.12.2020, 18:04,
#1
Smile  Eurodance 90
Do tańca słucham eurodance z lat 90, to to co najbardziej mi się podoba.


Odpowiedz
17.12.2020, 18:49,
#2
RE: Eurodance 90
Za śmiałe i odważne dla mnie Big Grin Preferuję wyciszenie typu skandynawskiego Cool

Odpowiedz
17.12.2020, 19:35,
#3
RE: Eurodance 90
Przypomniały się stare czasy, pierwsze dyskoteki w podstawówce których kilka sam zorganizowałem Wink
Dziś już słucham nawet do tańca zupełnie innej muzyki ale na domówkach jako przerywnik ostatnio puszczamy z przyjaciółmi Italo DiscoWink i wracają wspomnienia na wesoło.
Przy pracach okołodomowych (ogródek itp) głównie słucham rock-a, blues-a, i jazz-o podobne elktro Wink
A jak mam czas na słuchanie dla samego siebie to w bardzo szerokim zakresie (za dużo gatunków by wymienić) po prostu wszystko co ambitnie i oryginalne.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
18.12.2020, 11:07,
#4
RE: Eurodance 90
No ja lubię, jak sobie przypomnę Altusy i Altony jak ładnie grały eurodance... też w szkolnych dyskotekach i innych imprezach.

Odpowiedz
18.12.2020, 21:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2020, 21:39 przez Valtari.)
#5
RE: Eurodance 90
Będąc nastolatkiem dla większości moich kolegów zestawem audio marzeń był Technics + właśnie Altusy. Technicsa zawsze ceniłem wysoko, szczególnie wzmacniacze, bo wśród odtwarzaczy kasetowych wyżej stawiałem Nakamichi, z Nakamichi Dragon na czele. Ale i tak nie było mnie stać na żaden z tych sprzętów. Natomiast za negatywne opinie o Altusach obrażeni koledzy nie chcieli mnie zapraszać do siebie Big Grin Niestety dla mnie dźwięk Altusów to tragedia Big Grin Głośnik tubowy odpowiedzialny za wysokie tony, tego nie dało się słuchać.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS