Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakrywanie loga
14.08.2013, 13:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2013, 23:04 przez garit.)
#1
Zakrywanie loga
Czy Waszym zdaniem jest fair, że w TV zaklejają loga (nazwy) instrumentów klawiszowych przy okazji jakichś transmisji z koncertów, programów itp?

Odpowiedz
14.08.2013, 14:19,
#2
RE: Zakrywanie loga
W TV wszystko nastawione jest na pieniądz, a wiec dlaczego mają reklamować za darmo? To są układy Smile z układami nie wygrasz Smile

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
21.08.2013, 11:29,
#3
RE: Zakrywanie loga
Ale z drugiej strony jakie to ma znaczenie ? Smile Brzmienie ma Tobie pasować a na jakiej klapie to osiągasz ma mniejsze znaczenie, chyba, że jest to dla Ciebie forma lansu na scenie ( ale to głupota) ? Tongue a druga sprawa, kto tak naprawdę na to zwraca uwagę na czym grasz ? Smile a trzecia , w większości programów i tak masz playback Wink ja do takich programów nawet nie biorę klawisza , co mi dadzą to dadzą i tak każdy widzi, że udajesz Tongue

PC3,Karma,Microkorg,X-Station,Venom,Ipad ...
http://www.facebook.com/lagodnapiannka
Odpowiedz
22.08.2013, 16:20,
#4
RE: Zakrywanie loga
Poza tym i tak każdy klawiszowiec wie na czym grasz nawet, jesli masz zaklejone logo

Gram na: Nord Stage 2 88, Studiologic VMK 188+, Yamaha Motif ES Rack, Yamaha Clavinowa CVP 405

Było: Korg N5 EX, Roland XP30, Kurzweil PC3, Kurzweil PC3 61 + Ribbon Controller
Odpowiedz
23.08.2013, 22:02,
#5
RE: Zakrywanie loga
Ja tak zagaiłem bardziej teoretycznie, na razie nikt mnie do TV nie prosi, ha ha ha. Ale przyznacie, że jak widzicie klawisze poklejone jakąś czarną taśmą to ładnie to nie wygląda. Trzeba też przyznać, że czerwień Norda była tu strzałem w dychę.
Poza tym jest też druga strona, co bardziej znani artyści może mają jakąś umowę i nie mogą pokazać się z inną firmą? Ale nie wiem to już by chyba była przesada. Ostatnio np. pan Turnau użyczył twarzy w akcji Yamahy, ale chyba jakby mu przyszło zagrać na Rolandzie to by loga nie zaklejał, nie?
Tu mi się przypomniało jak parę lat temu byłem na koncercie Alana Parsonsa, grał m.in. na Rolandzie XP80, zakleił tylko nóżkę od R i wyszło POLAND.

Odpowiedz
18.09.2013, 08:12,
#6
RE: Zakrywanie loga
(14.08.2013, 13:41)garit napisał(a): Czy Waszym zdaniem jest fair, że w TV zaklejają loga (nazwy) instrumentów klawiszowych przy okazji jakichś transmisji z koncertów, programów itp?

Moim zdaniem czy to jest fair czy nie zależy od kontekstu.

Jeżeli np. zaproszono by mnie gdzieś do grania w programie dla TV i poproszono o zaklejenie loga to byłoby OK. Ich program = ich zasady. Trzeba to uszanować.

Natomiast gdyby jakaś TV postanowiła zarejestrować mój występ i poprosiłaby o zaklejenie loga, bo takie mają zasady to już z całą pewnością nie byłoby OK.

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS