Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
endless, kompozycja z NI Noir
02.08.2021, 08:22, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.08.2021, 08:29 przez wacek5.)
#1
endless, kompozycja z NI Noir
Oto moja nowa kompozycja i produkcja:

https://youtu.be/MP0VWO1AQXk

Wykorzystalem tu nowy nabytek jakim jest NI Noir + klawiatura m-audio axiom 61. Zagralem tez na elektryku kopii Gibson Epiphone, czesciowo dokomponowalem szybkie partie na VST NI. Smyczki, bebny i bas z bibliotek Nexus3. Calosc wstepnie zmixowana na FL Studio (mix nie jest jeszcze skonczony). Idea utworu to mialbyc kawalek chillowy rozwiniety w utwor elektroniczny. Motyw wpadl do glowy podczas wycieczki rowerem. Pozniej w trakcie produkcji wzialem do reki gitare i tak jakos wyszlo. Lubie muzyke elektroniczna i jej powtarzalnosc motywu oraz jego rozwoj w trakcie, jestem przesiakniety tym stylem komponowania. 

Co do pianin i fortepianow od NI to moge powiedziec jedno, wazna jest dobra klawiatura sterujaca i jej precyzyjne przygotowanie jesli chodzi o relacje dynamiki, sustain z NI. Bez tego granie nawet na najlepszym VST pianina nie bedzie tym czym granie na zywym instrumencie lub pianinie elektronicznym. Osobiscie bylem bardziej zadowolony z grania i brzmienia Casio Celviano niz z polaczenia tegoz z VST od NI lub polaczenia m-audio z VST NI. Kupujac VST pianina od NI trzeba posiadac dobra klwaiature sterujaca i ja odpowiednio zestroic inaczej granie na pianinie nie da satysfakcji. A wiec jestem w trakcie poszukiwania dobrego hardware midi aby w koncu moc przyzwoicie zagrac na VST pianin od NI. Jesli ktos ma jakies rady poparte doswiadczeniem to chetnie poslucham.


Pozdrawiam

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Close your eyes - instrumentalna kompozycja własna Dominik M. 0 268 14.05.2023, 19:35
Ostatni post: Dominik M.
  adkajsldkja - kompozycja z nadchodzącej epki. Rafal 8 12,500 09.03.2017, 14:29
Ostatni post: wyborny
  KETRON SD5 "Ballada globtrotera" - kompozycja własna erbis 0 2,354 05.11.2016, 23:36
Ostatni post: erbis

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS