Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Realtime arranger software - prgram do autoakompaniamentu dedykowany dla MODX/Montage
25.09.2021, 18:22,
#4
RE: Realtime arranger software - prgram do autoakompaniamentu dedykowany dla MODX/Montage
Tak, myślę, że z ewentualnym zakupem to zaczekam jeszcze na jakieś lepsze warunki, bo dla MODX to masz tyle samo styli w każdej wersji, czyli 10.

Przy instalacji trzeba wykazać się ogromnym zaufaniem do producenta Wink bo wszystko cię ostrzega, że to może być niebezpieczny program itd itp. Ale spokojnie można instalować.

Wersja demo nie tylko nie pozwala zapisywać swoich ustawień, ale wyłącza się po 13 minutach i potem trzeba ponownie wejść do programu.

Jest 10 styli do testowania (i ograniczona liczba brzmień). Na MODX pojawia się Performance zatytułowany tak jak program. Najlepiej od razu wejść w zakładkę Remote i tam mamy predefiniowane pewne skróty do fizycznych kontrolerów w MODX. To ułatwia sprawę. I można potestować.

Generalnie zapowiada się fajnie. Instrukcja OK.
Trochę potestuję to na demówce i zobaczymy.

Na razie mam jeden zonk: we wszystkich stylach ścieżka perkusyjna (mimo poprawnych komunikatów, tak mi się wydaje) nie trafia dobrze do modułu brzmieniowego w MODX, nie odzywa się perkusja a po prostu piano. Może to też ograniczenie wersji demo??? Ale nigdzie o tym nie ma słowa, więc może coś jest nie tak.

Prośba więc, jak ktoś też to testuje, o pomoc w tej kwestii.

Dzięki!

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Realtime arranger software - prgram do autoakompaniamentu dedykowany dla MODX/Montage - przez garit - 25.09.2021, 18:22

Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Polska instrukcja do MODX Hipisek 10 9,011 21.11.2023, 12:06
Ostatni post: szpytma@o2.pl
  Yamaha MODX garit 509 609,448 15.10.2023, 17:26
Ostatni post: bestspec
  Graj na MODX jak na keyboardzie garit 0 535 04.04.2023, 11:08
Ostatni post: garit
  MODX sustain gieniun 1 688 19.01.2023, 16:11
Ostatni post: bestspec
  Yamaha MODX/Montage z iPad Pro bestspec 1 1,916 22.11.2021, 18:14
Ostatni post: garit

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS