Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagłośnienie do namiotu (do 20k)
16.04.2023, 20:52,
#1
Nagłośnienie do namiotu (do 20k)
Witam. 
Jako że jestem dopiero świeżakiem w tym temacie chciałbym uzyskać sporo informacji od fachowców (czyli Was [Obrazek: smile.png]). Mianowicie, potrzebuję mikseru,mikrofonów,kolumn nagłośnieniowych. Zacznę od początku. Nagłośnienie ma się znajdować w namiocie o wymiarach (z tego co pamiętam) 5x20m. W namiocie odbywają się uroczystości kościelne tj. np. Wielkanoc. Potrzebuję 2 mikrofonów bezprzewodowych na ołtarz, co najmniej 2-3 mikrofonów dla chóru. Myślałem żeby były też 3-4 kolumny (polecano mi aktywne) rozmieszczone w każdym z rogów namiotu. Chciałbym również aby przy chórze był mniejszy głośniczek aby słyszeli jak śpiewają. Budżet myślę że do 20 tysięcy.
Czy warto zainwestować w poniższe elementy? :
Powermikser Behringer PMP6000
Mikrofony bezprzewodowe Shure BLX288/PG58
Mikrofon pojemnościowy Sennheiser e914 x3
Kolumna aktywna LD system ICOA 12A BT x3

Odpowiedz
16.04.2023, 21:22,
#2
RE: Nagłośnienie do namiotu (do 20k)
Myślę, że chór się będzie słyszał, z tego głośniczka dla chóru nie można puścić ich śpiewu (tylko organy itd), bo mikrofony pojemnościowe mogą sprzęgać. Zastanawiam się również po co powermikser, skoro kolumny aktywne?

Hardware: Roland FA 08, Kurzweil PC361, Yamaha DGX-670, Arturia Beatstep, Focusrite Scarlett Studio 2nd Gen., SSL 2, Universal Audio Volt 276, Behringer XR18, Native Instruments Komplete Audio 6, JBL LSR 306p
Software: Native Instruments Komplete 13, Arturia V Collection 8, IK Multimedia Total Studio 3.5 Max, Hauptwerk, Yoshimi, ZynAddSubFX, Addictive Keys Studio Grand
Odpowiedz
17.04.2023, 06:22,
#3
RE: Nagłośnienie do namiotu (do 20k)
Tak jak pisałem nie znam się na tym do końca. Może mógłbyś mi zaproponować jakiś zestaw ?

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Music Półprofesjonalne wyposażenie studia nagrań (do 20k) yzv 0 679 30.12.2021, 02:52
Ostatni post: yzv

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS