Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fantom 0
28.05.2022, 16:40,
#1
Fantom 0
Chyba jestem jednym z pierwszych posiadaczy. Wybrałem wersję 07. Klawiatura nie najgorsza. Jest wyczuwalny opór. Myślałem, że będzie katastrofa jak Yamahowskich Psrkach. Wykonanie ok, wszystko spasowane, nic nie trzeszczy i nie lata. Ekran trochę zbyt mały, jest zbyt dużo informacji na nim. Chyba z rysikiem do niego trzeba startować Tongue ale to do ogarnięcia. Jeszcze nie miałem czasu żeby dogłębnie brzmienia testować. Wydają się spoko. Na pierwszy ogień poszły moje ulubione piana. Są jasne. Nie zamulone jak w stage pianach Rolanda z serii FP czy RD. Chociaż chyba bardziej mi podchodzą z Yamahy MODX. Chyba jeszcze lepszego brzmienia niż CFX nie wymyślono. Ogólnie instrument jest fajny. Lekki i poręczny, a zarazem profesjonalny. W sam raz na szybkie akcje. Kręgosłup może zdecydowanie odpocząć Smile

Odpowiedz
29.05.2022, 08:58,
#2
RE: Fantom 0
Gratulacje! Pewnie tak.
To tylko się cieszyć, że klawiatura jest spoko. Ponoć "miększa" niż w FA07. Piana rzeczywiście jasne, z tego co słyszę w demówkach. Zresztą Roland zawsze był jaskrawy szczególnie w dynamice forte.

Yamaha P-515, Korg SV-2 73, Kurzweil PC4-7
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS