Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
10.11.2022, 19:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2022, 19:51 przez GoOrange.)
#1
"Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
Gdybyście byli skazani na jeden i tylko jeden wirtualny syntezator, który byście wybrali?

Celem nie są oszczędności i poszukiwanie Świętego Graala, tylko mam ochotę nauczyć się konkretnie jednego rozwiązania, ale tek naprawdę konkretnie.

Obecnie posiadam wszysto od Native Instruments, czyli Massive-X, mam też Arturię Pigments, ale jeśli warto kupić coś innego, np. U-he Diva / Zebra, Serum, a może Zenology, to przemyślę inwestycję.

Odpowiedz
10.11.2022, 21:11,
#2
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
Spectrasonic Omnisphere Smile Nigdy nie miałem i nic nie wiem na temat obsługi ale prezentacje brzmień robią na mnie wrażenie.

Odpowiedz
10.11.2022, 22:01,
#3
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
Ja również chyba postawił bym na Omnisphere ale patrząc na to co już posiadasz.
Świetny i zaawansowany syntezator ale należy pamiętać że to "syntezator" i choć w dużym stopniu opiera się na samplach (choć to też zaawansowany VA) to nie znajdziesz w nim typowych instrumentów akustycznych czy typowych pianin ale ty już to masz w Komplete od NI. Możliwości kreowania barw są ogromne i chyba nieograniczone ale dostajesz też mnóstwo (tysiące) gotowych barw jeśli nie chcesz się grzebać w tworzeniu własnych.
Myślę że Omnisphere najlepiej się uzupełnia z tym co już masz, a w szczególności z bibliotekami Kontakt które masz w Komplete. Posiada kilka syntez i można powiedzieć że to taki Waldorf Quantom/Iridium na mega mega sterydach (porównując do jakiegoś sprzętowego syntezatora) i do tego posiada zdolność naśladowania konkretnych syntezatorów sprzętowych (i sterować nimi również - poczytaj i pooglądaj o Hardware Synth Integration)
Oczywiście najfajniej było by mieć całą paczkę od Spectrasonic czyli Omnisphere, Stylus RMX, Keyscape i Trilian, bo wzajemnie się uzupełniają i stanowią jedno DNA oraz potrafią współdziałać no ale bez przesadyWink.

Jeśli dobrze pamiętam to chyba miałeś Rolanda Fantom z nowej serii więc kupując Roland Zenology można powiedzieć że znowu byś go miał ale w wersji wirtualnej więc jesli pasowały ci tamte brzmienia to jest to też do rozważenia ale nie ma w nim V-piano.

Diva - świetnie naśladuje analogowe brzmienie a Zebra to wspaniały dobrze brzmiący i zaawansowany syntezator jak również Serum i na pewno każdy z nich to tzw "must have" ale jako jeden jedyny by mi nie wystarczyły a z samym Omnisphere raczej bym wytrzymał zdecydowanie dłużej.

Z całą paczką od Spectrasonics miałem wiele razy do czynienia i przetestowałem je dość dogłębnie więc jak bys miał jakieś pytania to pytaj i może pomogę. Niestety Spectrasonics nie robi w zasadzie promocji, a już na pewno nie takich jak NI gdzie są nawet 50%, bo już bym miał Spectrasonics Omnisphere na którego nie ukrywam choruję Wink

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
11.11.2022, 17:40,
#4
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
Właściwie tak powinienem napisać, że chodzi mi o cały pakiet Spectrasonic.

https://www.youtube.com/watch?v=9sUfa05cZOA

Odpowiedz
11.11.2022, 20:04,
#5
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
Integracja ich produktów w Omnisphere to jedna z jego dużych zalet. Jeśli się ma również Keyscape i Trilian to z poziomu interfejsu Omnispchere ma się dostęp do wszystkich barw z Triliana i Keyscape i w trybie Multi oczywiście można sobie mieszać i robić podziały co widać na filmie z postu wyżej.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
12.11.2022, 12:11, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.11.2022, 12:13 przez GoOrange.)
#6
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
Dzięki Panowie za opinię i sugestie. Mam tylko jeszcze taką wątpliwość, że Diva / Zebra wspierają NKS, a ja używam Komplete Kontrol i Maschine MK2, pewnie obługa tych wtyczek będzie sporo przyjemniejsza.
Z pewnością sprawę ułatwiłaby jakaś promocja w na Black Fridy, ale chyba poza jedyną obniżąką swego czasu przy zakupie przez stronę Native Instruments, nie bardzo można spodziewać się rabatów.

Odpowiedz
12.11.2022, 15:58,
#7
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
(12.11.2022, 12:11)GoOrange napisał(a): ....... Mam tylko jeszcze taką wątpliwość, że Diva / Zebra wspierają NKS, a ja używam Komplete Kontrol i Maschine MK2, pewnie obługa tych wtyczek będzie sporo przyjemniejsza.
Z pewnością sprawę ułatwiłaby jakaś promocja w na Black Fridy, ale chyba poza jedyną obniżąką swego czasu przy zakupie przez stronę Native Instruments, nie bardzo można spodziewać się rabatów.

Na stronie producenta masz informację ze wspierają NKS: https://u-he.com/products/

U-He podobnie jak Spectrasonic bardzo rzadko robią promocje a jak robią to nieduże i z reguły nie u siebie (największa jaką miało u-he to tak jak wspominałeś była ogłoszona w Native Instruments a Omnisphera z rabatem około 20% z reguły organizuje Thoman.de)

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
13.11.2022, 10:40,
#8
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
Jednak zdecydowałem się na Divę. Od dawna chciałem ją mieć, tylko (jak to ja), czekałem na promocję -50% na wszystkie produkty U-he, ale się nie doczekałem. Kupiłem też kilka paczek z brzmieniami i jestem bardzo zadowolony. Przeważyło to, że chodził mi też po głowie Peak / Summit, ale ostatecznie zrezygnowałem z gratów na rzecz VST.

Tak swoją drogą, jak się mają wspomniane wyżej sprzętowe cyfry udające analoga do wtyczek (takich jak np. Diva)?

Odpowiedz
13.11.2022, 13:01,
#9
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
(13.11.2022, 10:40)GoOrange napisał(a): Jednak zdecydowałem się na Divę. Od dawna chciałem ją mieć, tylko (jak to ja), czekałem na promocję -50% na wszystkie produkty U-he, ale się nie doczekałem. Kupiłem też kilka paczek z brzmieniami i jestem bardzo zadowolony. Przeważyło to, że chodził mi też po głowie Peak / Summit, ale ostatecznie zrezygnowałem z gratów na rzecz VST.

Tak swoją drogą, jak się mają wspomniane wyżej sprzętowe cyfry udające analoga do wtyczek (takich jak np. Diva)?

Myślę że kluczowa jest jakość i brzmienie przetworników karty dźwiękowej. Jeśli będzie kiepska to nawet Diva wypadnie blado.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
13.11.2022, 20:28,
#10
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
(13.11.2022, 13:01)bestspec napisał(a):
(13.11.2022, 10:40)GoOrange napisał(a): Jednak zdecydowałem się na Divę. Od dawna chciałem ją mieć, tylko (jak to ja), czekałem na promocję -50% na wszystkie produkty U-he, ale się nie doczekałem. Kupiłem też kilka paczek z brzmieniami i jestem bardzo zadowolony. Przeważyło to, że chodził mi też po głowie Peak / Summit, ale ostatecznie zrezygnowałem z gratów na rzecz VST.

Tak swoją drogą, jak się mają wspomniane wyżej sprzętowe cyfry udające analoga do wtyczek (takich jak np. Diva)?

Myślę że kluczowa jest jakość i brzmienie przetworników karty dźwiękowej. Jeśli będzie kiepska to nawet Diva wypadnie blado.
Tak z ciekawości, które "biurkowe" karty są teraz polecane? Ja mam Scarlett-a 3rd gen z osobnym wzmacniaczem słuchawkowym w parze z Sennheiser-ami HD 800S i jak na moje ucho gra przyzwoicie Wink Jest sens to wymieniać dla samego brzmienia?

Odpowiedz
13.11.2022, 21:46,
#11
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
Myślę że nie musisz szukać nic nowego tym bardziej jak jesteś z tego zadowolony.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
14.11.2022, 21:32,
#12
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
O cholera... Zbieram szczękę z podłogi. Diva to subiektywne najlepiej brzmiący synth jaki mam (i miałem). Fakt że robotę robią również dodatkowe brzmienia, ale i tak nie zmienia to faktu że momentami mam ciary... Big Grin

Omnisphere 2.8 też już w drodze, dziwne bo nie znalazłem nigdzie licencji cyfrowej, tylko pudełko.

Odpowiedz
17.11.2022, 17:40,
#13
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
No to teraz do tej Divy musisz dokupić wypasiony kontroler Wink

http://www.synth-project.de/diva.html

I najlepszy VA pod palcami Wink

[Obrazek: crbst_Diva_end_seite_black12.png?v=5kbj4c2fvz2cyd]

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
17.11.2022, 18:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2022, 18:57 przez GoOrange.)
#14
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
(17.11.2022, 17:40)bestspec napisał(a): No to teraz do tej Divy musisz dokupić wypasiony kontroler Wink

http://www.synth-project.de/diva.html

I najlepszy VA pod palcami Wink

[Obrazek: crbst_Diva_end_seite_black12.png?v=5kbj4c2fvz2cyd]

Ciekawy projekt, ale kompletnie nie dla mnie. Wink

Tak na marginesie, czy wirtualne syntezatory też mają określoną liczbę głosów?
Diva potrafi dość mocno obciążyć CPU, a niektóre brzmienia wykorzystujace 16 glosow, wręcz ją przytkać.

Odpowiedz
17.11.2022, 21:41,
#15
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
(17.11.2022, 18:31)GoOrange napisał(a): Tak na marginesie, czy wirtualne syntezatory też mają określoną liczbę głosów?
Diva potrafi dość mocno obciążyć CPU, a niektóre brzmienia wykorzystujace 16 glosow, wręcz ją przytkać.

Nie jestem pewien czy wszystkie ale większość posiada z góry określoną maksymalną polifonię podobnie jak sprzętowe syntezatory i tu również jest to uzależnione od wydajności systemu a głównie CPU. Diva akurat chyba nie ma ograniczenia i ty poprostu wydajność systemu decyduje ale nie dam sobie za to ręki uciąć (nie widzę nigdzie wzmianki o ograniczeniu polifonii do jakieś konkretnej liczby w opisach itp).
Wierne modelowanie procesów zachodzących w sprzętowych układach audio wymaga dużej mocy obliczeniowej i Diva jest znana z tego że jest mocno procesorożerna ale to jest koszt jaki trzeba ponieść za jej "analogowe" brzmienie. Szczególnie obciążające są brzemienia zbudowane z oscylatorów typu "supersaw" bo to kilka oscylatwrów na raz (oryginalnie 7 u Rolanda) więc jak taka barwa składa się np z 3 oscylatorów supersaw to już masz obciążenie jak byś miał 21 pojedynczych oscylatorów przy wciśnięciu tylko jednego klawisza w danym czasie. Inna podobnie obciążająca funkcja to tryb Unison czyli wielokrotne zdublowanie danego oscylatora co daje podobny efekt do rolandowskiego supersaw (nie piszę to dokładnie o Divie ale ogólnie o syntezatorach wirtualnych i sprzętowych).
Mam nadzieję że włączyłeś w Divie tryb Multicore?

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
17.11.2022, 21:53,
#16
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
(17.11.2022, 21:41)bestspec napisał(a):
(17.11.2022, 18:31)GoOrange napisał(a): Tak na marginesie, czy wirtualne syntezatory też mają określoną liczbę głosów?
Diva potrafi dość mocno obciążyć CPU, a niektóre brzmienia wykorzystujace 16 glosow, wręcz ją przytkać.

Mam nadzieję że włączyłeś w Divie tryb Multicore?

Właśnie o tym czytałem, niestety nie włączyłem.

Nie mam za dużą i czasu i do tej pory walczyłem z NKS, niestety z VST3 chyba jeszcze nie działa. Oczywiście przez Komplete Kontrol mam możliwość użycia kontrolerów na klawiaturze ale brzmienia muszę zmieniać na komputerze.

Odpowiedz
17.11.2022, 22:15,
#17
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
NI dopiero co (kilka dni temu) wprowadziło wsparcie dla VST3 w programie Maschine więc dopiero się otwierają na VST3 firm trzecich w najnowszej wersji Maschine. Sprawdź czy nie ukazała się niedawno nowa wersja Komplete Kontrol bo może już wspiera VST3?
Co do polifonii to w Divie masz max 16 głosów i możesz to zmieniać ale to już pewnie wiesz natomiast obciążenie CPU możesz obniżyć obniżając dokładność czyli Accuracy gdzie Divine to najdokładniej i najbardziej obciąża ale najwierniej emuluje procesy audio (ustawienie masz na tej samej wysokości co "Voices")
Popularny tryb Unison w Dive nazywa się Stack (ustawienie obok Voice) więc też zwracaj uwagę na to.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
17.11.2022, 22:52,
#18
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
Kolejna sprawa to czy pobrałeś ze strony Divy plik "Diva Factory NKS Preview.zip" bo bez tego nie będzie ci działać właśnie obsługiwanie barw z poziomu kontrolera (co prawda to tylko będzie dotyczyć barw fabrycznych)

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
18.11.2022, 11:19,
#19
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
(17.11.2022, 22:15)bestspec napisał(a): NI dopiero co (kilka dni temu) wprowadziło wsparcie dla VST3 w programie Maschine więc dopiero się otwierają na VST3 firm trzecich w najnowszej wersji Maschine. Sprawdź czy nie ukazała się niedawno nowa wersja Komplete Kontrol bo może już wspiera VST3?
Co do polifonii to w Divie masz max 16 głosów i możesz to zmieniać ale to już pewnie wiesz natomiast obciążenie CPU możesz obniżyć obniżając dokładność czyli Accuracy gdzie Divine to najdokładniej i najbardziej obciąża ale najwierniej emuluje procesy audio (ustawienie masz na tej samej wysokości co "Voices")
Popularny tryb Unison w Dive nazywa się Stack (ustawienie obok Voice) więc też zwracaj uwagę na to.

Samo włączenie wieloprocesorowości spowodowało, że w zasadzie pasek obciążenia dla najtrudniejszych barw nie przekracza 30 - 40% i od tego momentu nie usłyszałem żadnych artefaktów.

Mam małą wiedzę i nie bardzo wszstko rozumiem jeśli chodzi o standardy VST, AAX.
Z jednej strony mogę odpalić Komplete Kontrol natywnie, z drugiej strony z obsługą Roseta 2 (kompatyblność z Intelem). W zależności od od sposobu uruchomiania, Diva odpala się z obsługą NKS albo bez. Ciągle jednak mam możliwość kontrolowania wtyczki przez pokrętła na klawiaturze. Jeśli odpalę KK z Rosettą 2, to mogę wybierać brzmienia z klawiatury, a natywnie, tylko poprzez dodanie wtyczki z menu.

Rozumiem, że  Omnisphere (i innych wtyczek), nie widzę na liście w Komplete Kontrol, ponieważ nie ma obsługi NKS?

Odpowiedz
18.11.2022, 18:09,
#20
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
Spectrasonics jeszcze nie wspiera NKS i nie wiadomo czy będzie podobnie jak wiele innych produktów, bo wiesz, to że NI wymyśliło na swoje potrzeby jakiś bajer nie znaczy że producenci softów VST będą tym zainteresowani nie mając z tego jakieś wymiernej korzyści. Stworzenie wsparcia NKS a potem ciągłe jego aktualizowanie za każdym razem kiedy np zwiększy się ilość barw np przy aktualizacji (a przy praktycznie każdej aktualizacji Spectrasonics pojawiają się nowe barwy itd) wymaga zaangażowania i czasu od producenta VST.
Dlatego pewnie pojawiły się firmy które za pieniądze oferują pliki NKS dla np syntezatorów których producent nie wspiera NKS
Tu znajdziesz np taki przykład: https://freelancesoundlabs.com/index.php...ctrasonics

Myślę że samemu też da się zrobić swoją własną mapę NKS czyli listę barw i mapowania kontrolerów itp ale trzeba na to poświęcić czas i poznać możliwości Komplete Kontrol.

Jak już się pewnie zorientowałeś na Mac będziesz miał zawsze trudniej z aktualizacjami które przywracają funkcjonowanie pluginów/sprzętu po zmianie platformy procesora czy aktualizacji OS w MAC.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
18.11.2022, 19:33,
#21
RE: "Najlepszy" jeden, jedyny syntezator wirtualny.
NKS w kontekście przeglądarki ma mniejsze znaczenie, ale już kontrolowanie brzmienia jak najbardziej.

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Prośba o poradę - syntezator rav88 12 584 21.02.2024, 00:32
Ostatni post: rav88
  Syntezator dla początkującego Kuba Audio 34 19,142 18.02.2022, 22:56
Ostatni post: Kuba Audio
  Pianino cyfrowe/syntezator dla początkującej kamilax00 4 3,047 06.01.2022, 11:43
Ostatni post: kamilax00
  Prosty syntezator do nauki i na scenę SzymonW51 12 15,412 12.03.2021, 22:56
Ostatni post: SzymonW51
  Pierwszy keyboard/syntezator Koredor 7 8,997 04.11.2019, 11:21
Ostatni post: Banker_2

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS