Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie na temat sklepu i Korga LP-380U
23.11.2022, 17:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.11.2022, 17:52 przez Gaspard.)
#1
Pytanie na temat sklepu i Korga LP-380U
Hey ) To mój pierwszy post.

Chciałem sie spytać o najbardziej zaufany sklep gdzie mozna kupić pianino cyfrowe....Korga LP-380U

Przeniosłem się do polski na kilka miesięcy i z mojego U3 na jakim gram normalnie , teraz jak zostaję w pl, chciałbym przenieść się i kupić pianino cyfrowe/midi controller  coś do ok. 4 tys i używać do moich piano vst jak np garritan czy ravenscroft..do ćwiczeń na jakieś 8 miesięcy. Podpowiedziano mi, że akcja korga Rh3 będzie ok jak na taki klimat ( muzyka klasyczna), więc wybieram ten model - Korg LP-380U..chyba, że ktoś zna lepsza opcję, jeśli chodzi o akcję do tego budżetu.  (vpc1 troszkę za drogie na ten moment)

Patrzę na ceneo i widzę, że kilka sklepów ma ten model, ale żadnych super opinii na temat sklepów...jeden nawet nie odpisał na pytanie jakie wysłałem.
Proszę, może ktoś poleci?

Z góry dziękuje i pozdrawiam i ślę dobrą energię na już niebawem klimat świąteczny )

(przepraszam za błęd ort. nie jestem naj w jęz pl)

Odpowiedz
24.11.2022, 09:39,
#2
RE: Pytanie na temat sklepu i Korga LP-380U
sam nie sprawdzałem, ale może dla Ciebie taka opcja będzie lepsza:
można instrument wynająć - płaci się kaucję i ustaloną miesięczną stawkę
można też potem wykupić instrument

znalazłem to tu: https://g4.rent/produkt/instrumenty-muzy...del-z-usb/

może ktoś inny to przerabiał i się wypowie?
pozdrawiam Wink

Odpowiedz
24.11.2022, 12:02,
#3
RE: Pytanie na temat sklepu i Korga LP-380U
(24.11.2022, 09:39)paskud napisał(a): sam nie sprawdzałem, ale może dla Ciebie taka opcja będzie lepsza:
można instrument wynająć - płaci się kaucję i ustaloną miesięczną stawkę
można też potem wykupić instrument

znalazłem to tu: https://g4.rent/produkt/instrumenty-muzy...del-z-usb/

może ktoś inny to przerabiał i się wypowie?
pozdrawiam Wink


Dziękuje za komantarz. Wolę kupić raz i dobrze żeby tez służyło rodzinie czasem czy jak znowu odwiedzę, ale bardzo ciekawa opcja ))

Odpowiedz
24.11.2022, 16:52,
#4
RE: Pytanie na temat sklepu i Korga LP-380U
(23.11.2022, 17:50)Gaspard napisał(a): Hey ) To mój pierwszy post.

Chciałem sie spytać o najbardziej zaufany sklep gdzie mozna kupić pianino cyfrowe....Korga LP-380U

Przeniosłem się do polski na kilka miesięcy i z mojego U3 na jakim gram normalnie , teraz jak zostaję w pl, chciałbym przenieść się i kupić pianino cyfrowe/midi controller  coś do ok. 4 tys i używać do moich piano vst jak np garritan czy ravenscroft..do ćwiczeń na jakieś 8 miesięcy. Podpowiedziano mi, że akcja korga Rh3 będzie ok jak na taki klimat ( muzyka klasyczna), więc wybieram ten model - Korg LP-380U..chyba, że ktoś zna lepsza opcję, jeśli chodzi o akcję do tego budżetu.  (vpc1 troszkę za drogie na ten moment)

Patrzę na ceneo i widzę, że kilka sklepów ma ten model, ale żadnych super opinii na temat sklepów...jeden nawet nie odpisał na pytanie jakie wysłałem.
Proszę, może ktoś poleci?

Z góry dziękuje i pozdrawiam i ślę dobrą energię na już niebawem klimat świąteczny )

(przepraszam za błęd ort. nie jestem naj w jęz pl)

Na Twoim miejscu znalazłbym choćby jakiś inny instrument w okolicy z RH3 i popróbował jak to chodzi pod palcami, np. Korga Kronosa. Bo to, że ktoś polecił RH3 to nie znaczy, że Ty tak samo ją polubisz. Jeśli do instrumentów VST to po co Ci "mebel"? Jest Korg D1 też ma RH3, jeśli już o niej mówimy. Chyba, że nie tylko do VST.

Yamaha P-515, Korg SV-2 73, Kurzweil PC4-7
Odpowiedz
24.11.2022, 19:43,
#5
RE: Pytanie na temat sklepu i Korga LP-380U
(24.11.2022, 16:52)pawelsz napisał(a):
(23.11.2022, 17:50)Gaspard napisał(a): Hey ) To mój pierwszy post.

Chciałem sie spytać o najbardziej zaufany sklep gdzie mozna kupić pianino cyfrowe....Korga LP-380U

Przeniosłem się do polski na kilka miesięcy i z mojego U3 na jakim gram normalnie , teraz jak zostaję w pl, chciałbym przenieść się i kupić pianino cyfrowe/midi controller  coś do ok. 4 tys i używać do moich piano vst jak np garritan czy ravenscroft..do ćwiczeń na jakieś 8 miesięcy. Podpowiedziano mi, że akcja korga Rh3 będzie ok jak na taki klimat ( muzyka klasyczna), więc wybieram ten model - Korg LP-380U..chyba, że ktoś zna lepsza opcję, jeśli chodzi o akcję do tego budżetu.  (vpc1 troszkę za drogie na ten moment)

Patrzę na ceneo i widzę, że kilka sklepów ma ten model, ale żadnych super opinii na temat sklepów...jeden nawet nie odpisał na pytanie jakie wysłałem.
Proszę, może ktoś poleci?

Z góry dziękuje i pozdrawiam i ślę dobrą energię na już niebawem klimat świąteczny )

(przepraszam za błęd ort. nie jestem naj w jęz pl)

Na Twoim miejscu znalazłbym choćby jakiś inny instrument w okolicy z RH3 i popróbował jak to chodzi pod palcami, np. Korga Kronosa. Bo to, że ktoś polecił RH3 to nie znaczy, że Ty tak samo ją polubisz. Jeśli do instrumentów VST to po co Ci "mebel"? Jest Korg D1 też ma RH3, jeśli już o niej mówimy. Chyba, że nie tylko do VST.

Dzieki za comment.  Tak, jadę jutro do sklepu do pozn przetestowac klawiaturę. D1 ma wsparcie tylko 1 sustain pedal i to tyle. Pianino będzie w jednym miejscu i fajnie wygląda. Tak czy owak jutro posprawdzam różne pianina i akcje klawiszy. Dziękuje za rady i pozdrawiam )

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pianino cyfrowe na początek iskierkowo3@gmail.com 3 534 15.02.2024, 21:38
Ostatni post: Valtari
  Korg LP-180 Kligler 4 337 07.02.2024, 14:14
Ostatni post: Valtari
  Co na początek Korg EK-50 czy Yamaha PSR-473 rba79 8 2,054 01.08.2023, 08:43
Ostatni post: rba79
  Casio CDP-220R na początek Emilia_Matylda 0 423 08.04.2023, 08:40
Ostatni post: Emilia_Matylda
  Klawisz na wesela Majki 17 40,071 23.10.2022, 21:19
Ostatni post: klezmer_stg

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS