Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
50% promocji na produktu U-He na stronie Native Instruments
20.12.2022, 20:30,
#1
50% promocji na produktu U-He na stronie Native Instruments
Ponownie Native Instruments organizuje żadka tej wielkości promocje na produktu U-He która słynie z niesamowitych syntezatorów z najwyższej półki.
Promocja jest ograniczona w czasie i potrwa jeszcze 21 dni

https://www.native-instruments.com/en/sp...ffer-2022/

Zwracam uwagę na Zebra Legacy aby zastanowić się przed zakupem, bo co prawda jest to obecna wersja Zebry (dokładnie Zebra 2 i Dark Zebra) w komplecie ze wszystkimi dostępnymi w U-He bankami barw więc cena jest bardzo atrakcyjna ale skorzystanie z tej promocji nie będzie uprawniać kupującego do aktualizacji Zebra Legacy do Zebra 3 nad którą Uh-e pracuje po promocyjnej cenie (z regóły wynosiło to 99 EUR) czyli nie będzie ścieżki promocyjnej aktualizacji Zebra Legacy do Zebra 3. Dotyczy to osób którzy zakupią Zebra Legacy a nie posiadają wcześniej kupionej Zebra 2 czy Dark Zebra.
Dokładnie jest to opisane tu:
https://u-he.com/news/#zebra-legacy-release

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
21.12.2022, 12:20,
#2
RE: 50% promocji na produktu U-He na stronie Native Instruments
Tak się zastanawiam nad zakupem, tylko niestety pospieszyłem się i kupiłem dwa miesiące temu Divę, niby też w promocji i pewnie wiele więcej mnie nie wyszła, ale teraz miałbym w pakiecie.
Czy po zakupie całej paczki (z tej promocji NI), mamy extra licencję na każdy element?
Myślicie że da się po zakupie odsprzedać pojedynczy składnik, w tym przypadku Divę?

Odpowiedz
21.12.2022, 20:39,
#3
RE: 50% promocji na produktu U-He na stronie Native Instruments
Jeśli masz na myśli zakup U-He Collection 2 to będziesz miał dwie licencje na Diva wiec tą licencje którą kupiłeś wcześniej możesz odsprzedać natomiast nie wiem jakie są zasady przenoszenia licencji w U-He czyli czy jest to łatwe i czy jest za darmo bo np w IK Multimedia przenoszenie licencji jest za kasę i trzeba wykupić kupon na transfer licencji Wink

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
24.12.2022, 12:38,
#4
RE: 50% promocji na produktu U-He na stronie Native Instruments
(21.12.2022, 20:39)bestspec napisał(a): Jeśli masz na myśli zakup U-He Collection 2 to będziesz miał dwie licencje na Diva wiec tą licencje którą kupiłeś wcześniej możesz odsprzedać natomiast nie wiem jakie są zasady przenoszenia licencji w U-He czyli czy jest to łatwe i czy jest za darmo bo np w IK Multimedia przenoszenie licencji jest za kasę i trzeba wykupić kupon na transfer licencji Wink

Być może nie będę miał tego problemu jeśli jest jak myślę... Smile

Czy w zestawie U-he Collection 2 jest też zestaw 400 brzmień do Zebry, tak jak w pakiecie za 99€ "Zebra Legacy" (loaded with every Zebra soundset)?

Jeśli nie ma, to chyba kupię wszystko oddzielnie + Zebra Legacy (oprócz Divy). Wyjdzie 446€.

Odpowiedz
25.12.2022, 13:11,
#5
RE: 50% promocji na produktu U-He na stronie Native Instruments
(24.12.2022, 12:38)GoOrange napisał(a): Czy w zestawie U-he Collection 2 jest też zestaw 400 brzmień do Zebry, tak jak w pakiecie za 99€ "Zebra Legacy" (loaded with every Zebra soundset)?

Z tego co piszą powinien być bo w Collection 2 jest Zebra Legacy, a Zebra Legacy to zestaw Zebra 2+Dark Zebra+banki barw.
Zebra legacy ma o wiele więcej barw jak te 400 co wspominasz, bo 400 jest tylko w Dark Zebra a do tego w komplecie są wszystkie banki do Zebry od U-He czyli takie banki jak Traveller, Crystallia, Chronospheres, Skools, Transmission, Stratospheres i inne.

Hardware: Kurzweil PC3K8,  Yamaha Modx 6,  Access Virus Ti2 desktop, Roland Fantom XR, M-Audio ProFire 610, iPad Pro, HP Omen 17
DAW / VST hosts: Cubase 12 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne...
VSTi: NI Komplete 13 Ultimate, Arturia V Collection 9 + Pigments 3.5, Korg Collection 3,IK Multimedia: Sample Tank 4 MAX, Syntronik 2 Deluxe,Hammond B-3X, Miroslav Philharmonik 2, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 4 i inne...
Odpowiedz
27.12.2022, 14:53, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2022, 22:02 przez GoOrange.)
#6
RE: 50% promocji na produktu U-He na stronie Native Instruments
Grzechem byłoby przegapić taką promocję, tym bardziej że polowałem na te syntezatory od prawie 2 lat. Big Grin

Kupiłem Collection 2 i potwierdzam, w zestawie są extra "soundsets" do Zebry.

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  $100 kupon i jeden z 6 VST po wypełnieniu ankiety na nugenaudio Kohenn 0 179 09.01.2024, 18:01
Ostatni post: Kohenn
  Rabat 90% na Native Instruments FM8! bestspec 4 809 09.01.2024, 01:18
Ostatni post: bestspec
  Rabat 97% na AIR Essential Synths Pack od AIR Music Tech czyli 3 instrumenty za 9 EUR bestspec 0 150 06.01.2024, 12:39
Ostatni post: bestspec
  Produktu U-He w tym Diva za 50% ceny jeszcze przez tydzień bestspec 0 189 23.11.2023, 19:43
Ostatni post: bestspec
  NoizeClick od Sick Noise Instruments darmo do 05.11.2023 Kohenn 0 184 09.10.2023, 21:48
Ostatni post: Kohenn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS