Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KURZWEIL MPS-20
19.10.2013, 11:26,
#1
KURZWEIL MPS-20
Witam. Posiadam zabawkę jak w tytule. Instrument ma możliwość nagrywania i zapisania ich na instrumencie. Pytanie moje brzmi...czy można nagrany kawałek zgrać na komputer. Instrument połączyłem z kompem i mogę używać go jako klawiaturę sterującą w przeróżnych do tego stworzonych programach. Nie orientuje się jednak jak to wygląda przy przerzucaniu nagranych kawałków na kompa. Po podłączeniu komputer informuje mnie że znalazł urządzenie i urządzenie działa poprawnie, jednak nie wyświetla się on jako np. dysk zewnętrzny. Może potrzebny mi jest jakiś program do tego. Z góry dzięki za pomoc, nara

Odpowiedz
19.10.2013, 15:02,
#2
RE: KURZWEIL MPS-20
Tak musisz posiadać jakiś sekwencer midi/audio np. Reaper. Podłącz Kurzweila zostanie on widoczny w programie i nagrasz swoje utwory albo jako midi USB, albo poprzez wyjście audio jako Wave.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
19.10.2013, 18:05,
#3
RE: KURZWEIL MPS-20
Dzięki za odpowiedź w wolnej chwili sprawdzę. Ważne dla mnie jest aby nie nagrywać utworu poprzez MIDI ponieważ dysponuje tylko laptopem. Posiadam dwa laptopy jeden jest sędziwego wieku drugi nówka z naprawdę wypaśnymi parametrami jednak ze zintegrowaną kartą muzyczną niestety. Przez to mam opóźnienia w trakcie gry poprzez MIDI i żadne programy nie potrafią tych opóźnień zniwelować. Jeszcze jedno pytanie. To moja pierwsza cyfrówa z możliwością zapisu utworów, czy to normalne że utwór zapisuje się na instrumencie BEZ pracy pedałów. W odtwarzanym utworze nie słychać pracy pedałów. Dzięki jeszcze raz za odpowiedź.

Odpowiedz
19.10.2013, 18:50,
#4
RE: KURZWEIL MPS-20
Powinien zapisywać z pedałem.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS